Relacje ze spotkań

W nowy rok z nowymi możliwościami!

W nowy rok z nowymi możliwościami!

Dla przedsiębiorców mogą to być tłuste lata. Unia Europejska przygotowuje właśnie budżety na projekty do 2020 roku. Wykład na temat funduszy europejskich oraz innych źródeł pozyskiwania dotacji dla małych i średnich firm, wygłosiła ekonomistka, ekspertka programu Stołeczne Forum Przedsiębiorczości, Małgorzata Łukaszewicz.

Spotkanie odbyło się 10 grudnia w Centrum Coworkingu Humańska 8. W odremontowanych wnętrzach kamienicy z 1927 roku, nowoczesność myśli i możliwości polskich przedsiębiorców pulsowały w historycznych murach, w sercu starej, cichej warszawskiej dzielnicy.

Głosu eksperta przyszło posłuchać tak wielu ludzi, że sala niemal pękała w szwach. Zainteresowanie wykładem Małgorzaty Łukaszewicz było tym większe, że jest ona znaną ekonomistką, która zarządzała wielomilionowymi programami unijnymi na terenie naszego kraju. Polish Business Club
z dumą gościł tak wybitnego specjalistę oraz wszystkich przedsiębiorców, którzy licznie zjawili się na spotkaniu.

Właściciele firm mieli także okazję dowiedzieć się , gdzie jeszcze mogą znaleźć pieniądze dla realizacji swoich celów. Okazało się, że niskooprocentowane pożyczki mogą być dobrym rozwiązaniem dla tych, których pomysły czy działalność nie mieszczą się w osiach specjalizacji lub budżecie przygotowanym przez Unię Europejską na najbliższe lata.

Przedsiębiorcy z chęcią skorzystali też z możliwości, jakie dał ponad godzinny networking. Mieli okazję, by dopytać ekspertkę o kwestie indywidualne, związane z ich firmami i planami na przyszłość,, w tym ekspansję poza Polskę. Co więcej, zyskali możliwość poznania ludzi z wielu branż, z czego pieczołowicie skorzystali nawiązując nowe kontakty biznesowe.

Atmosferę spotkania uatrakcyjnił akcent kulinarny. Polish Business Club przy współpracy z Humańską 8 zadbał o świąteczny poczęstunek dla wszystkich uczestników tego wydarzenia. W karcie lunchu pojawiły się typowo postne potrawy, jak: barszcz z uszkami, pierogi, łazanki, ryby, sałatki, babeczki z kutią oraz inne przysmaki.

Polish Business Club może być dumny z kolejnego bardzo udanego i ważnego dla polskich przedsiębiorców wydarzenia biznesowego. Na nowy rok życzymy wszystkim przedsiębiorcom spełnienia biznesowych marzeń, a samym sobie, tylko tak udanych spotkań z Wami!