Relacje ze spotkań

Udany BusinessLunch w całkiem nowej odsłonie

Udany BusinessLunch w całkiem nowej odsłonie!

Goście, którzy przyszli na spotkanie otwarte 26 lutego, reprezentowali wiele różnych branż. Nie zabrakło więc wielu ciekawych prezentacji usług, co bez wątpienia miało przełożenie na późniejszą efektywność nawiązywania relacji. Wszystkie naturalne ludziom blokady, takie jak stres czy trema, wyłączyły się automatycznie i, tak jak zawsze, mieliśmy do czynienia z rodzinną atmosferą!

Lunch odbył się w całkiem nowym wydaniu, co może poświadczyć fakt, że zdecydowaliśmy się na jedną z lepszych i zarazem wyrazistszych restauracji w Warszawie. Endorfina Foksal, mieszcząca się w pałacu Konstantego Zamoyskiego ugościła nas niebanalnym wystrojem oraz smaczną kuchnią.
Przystawki, lunch oraz deser po wspaniałych prelekcjach okazały się być po prostu wisienką na torcie, ponieważ wartość merytoryczna oraz networkingowa spotkania osiągnęła apogeum.

Business Lunch rozpoczął się wystąpieniem Prezesa Zarządu Polish Business Clubu Sławomira Stańczuka, który przybliżył uczestnikom idee, cele oraz kierunki rozwoju Klubu.
Po wystąpieniu przyszedł czas na krótką autoprezentację wszystkich przedsiębiorców, uczestniczących w spotkaniu., Ta część networkingowa pozostawiła po sobie wiele pozytywnych emocji, dzięki czemu późniejsza rozmowa, wymiana wizytówek oraz doświadczeń nie budziła obaw i jednocześnie wzniosła się na nowy, lepszy poziom.
Prelekcję na temat Skutecznego marketingu w sieci poprowadził Michał Maciejewski,założyciel jednej z pierwszych agencji marketingu w mediach społecznościowych, autor kampanii wizerunkowych dla takich firm, jak: Citi Handlowy, De Agostini, Link4, Księgarnie Matras, Microsoft, Morliny, Opel, Philips, Żywiec Zdrój.

Wykład, który wygłosił nasz gość okazał się być jeszcze lepszy, niż planowaliśmy. Jesteśmy pewni, że od tego dnia problemy, dotyczące reklamy naszych produktów czy usług, na pewno zostaną, chociaż w części, rozwiązane. Występ Michała z całą pewnością zapamiętamy na długo, ponieważ był przeprowadzany w taki sposób, że emocje które wzbudził, w połączeniu z wysoką wartością merytoryczną, okazały się być strzałem w dziesiątkę.
Na sam koniec, po wystąpieniach przyszedł czas na spokojny i nieograniczony czasowo networking, który w połączeniu z pysznym lunchem oraz lodamipodanymi na deser, świetnie spełniał swoje zadanie. Rozmów w przyjaznej atmosferze nie było końca.

Wygląda na to, że kolejne spotkanie otwarte Polish Business Clubu odniosło sukces. Już teraz zapraszamy Was na kolejne, marcu www.plbclub.pl/wydarzenia/wydarzenie/38-businesslunch-5-sil-produktywnosci-czyli-jak-podwoic-produktywnosc-i-efektywnosc-osobista.html