Relacje ze spotkań

Polish Business Meeting

Polish Business Meeting

Inauguracyjne spotkanie Polish Business Club!

Piękne kobiety u boku eleganckich mężczyzn, spędzały wieczory na szampańskiej zabawie, wśród dźwięków wspaniałej muzyki oraz estradowego show. W tamtych czasach nie było ani komórek, ani Internetu, więc przedsiębiorcy chcący nawiązać nowe kontakty biznesowe szczególnie chętnie przychodzili m.in. właśnie do kasyn, aby poznawać możnych i bogatych.

Dzięki naszemu przedsięwzięciu możliwy był powrót do klimatu tamtych lat, a za fortunę o której wspominamy wyżej posłużyli Państwu wizytówki i kontakty biznesowe, które można było pozyskać.

W PROGRAMIE:

POKAZ MODY BIZNESOWEJ
Wieczór otwartych kontaktów biznesowych w ramach Polish Business Club pragniemy uatrakcyjnić pokazem mody biznesowej z udziałem pięknych modelek z agencji: Cosmic Promotion oraz Charme de la Mode

KONCERT
Utalentowany pianista i kompozytor oczarował swoimi umiejętnościami, przenosząc Państwa w kompletnie inny świat, pełen magii i muzyki. Wawrzyniec Prasek idealnie wkomponował się w klimat i czar imprezy w stylu kasyna lat dwudziestych; próbkę jego muzycznych umiejętności mogą Państwo znaleźć pod adresem: www.wawrzyniecprasek.pl

RULETKA I BLACKJACK
Wszyscy chętni goście będą mogli spróbować sportowej gry w Ruletkę i Blackjacka.
Czekają na Państwa liczne atrakcyjne nagrody od sponsorów.

PROWADZĄCA SPOTKANIE
Klaudia Wiśniowska - prezenterka ogólnopolskiej telewizji muzycznej, modelka.  IV Wicemiss Polski 2012.

ORGANIZATORZY
Polish Business Club
Cosmic Promotion
Charme de la Mode
Obowiązuje rejestracja na spotkanie, liczy się kolejność zgłoszeń firm z poszczególnych branż (max. 2 osoby z jednej branży).