Relacje ze spotkań

East Business Club Warsaw pierwszy raz w porze lunchu!

East Business Club Warsaw pierwszy raz w porze lunchu!

Czy Twoja marka jest twoja?

26 marca mazowieccy przedsiębiorcy spotkali się w samo południe w Kafe Zielony Niedźwiedź na drugim już z cyklu wydarzeniu Polish Business Club. Uczestnicy spotkania networkingowego East Business Club Warsaw wysłuchali prelekcji specjalisty i twórcy idei brandingowej w Polsce Piotra Segesa.

Intrygujący temat dotyczący marki w świetle rozwoju konkurencji na rynku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Właściciele wielu firm zastanawiali się, czy są właścicielami swoich marek. Podczas prelekcji wyszły na jaw problemy, z których nie do końca zdajemy sobie sprawę. Firma to nie marka. To są dwie różne rzeczy! Firma jest tylko uzupełnieniem idei biznesowej - to marka jest najważniejsza. Jeżeli nie mamy wyrobionej marki nie ma firmy. Prowadząc i rozwijając firmę ważne są wartości niewidzialne, które jak się okazuje są w stanie przynieść nam ogromne zyski, a jeżeli ich nie zauważymy w odpowiednim czasie – straty.

Każdemu zależy na bezpieczeństwie jakie daje satysfakcja z samego posiadania. Kiedy mamy prawa do swojej marki jesteśmy pewni, że nic nie może nas zaskoczyć. Firma potrzebuje marki, a marka dokumentów potwierdzających jej własność. W przeciwnym razie każde potknięcie może nas wiele kosztować, nawet w ekstremalnych sytuacjach do zamknięcia dobrze prosperującej działalności.
Dziękujemy Piotrowi, że podzielił się z nami swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dyskusja po prelekcji wniosła zapewne wiele do każdej ze zgromadzonych firm. 

Nie było Cię na spotkaniu, a chcesz sprawdzić, czy Twoja marka należy do Ciebie?
Nic nie straciłeś - kontaktując się z nami możesz otrzymać nieodpłatne konsultacje z ekspertem, który rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.

Już niedługo kolejne spotkanie! Kiedy? Już 7 maja 2014 - więcej informacji wkrótce!