Relacje ze spotkań

BusinessLunch w znakomitej atmosferze za nami

BusinessLunch w znakomitej atmosferze za nami!

Spotkanie otwarte klubu East Business Club Warsaw wyróżniło się niesamowitą atmosferą! BusinessLunch w Kafe Zielony Niedźwiedź zgromadził przedsiębiorców, którzy otwarci na nowe relacje i znajomości spędzili ze sobą czas w miłej atmosferze. Nasi goście pod wpływem pozytywnej energii, która zapanowała na spotkaniu wynieśli wiele ciekawych kontaktów i uśmiechu na resztę dnia.

"Nie traktujmy wizytówek jak ulotki! A spotkań networkingowych jak sztywnych spotkań biznesowych!" - apelowała podczas prelekcji Anna Cieślikiweicz. Spotkania networkingowe kojarzą się z kawą i herbatą, biznesową i sztywną atmosferą oraz co najbardziej popularne – dużą ilością wizytówek od osób, które traktują je jak „ulotki”. Jak instruowała prelegentka - rozdawane na „prawo i lewo” nie przyniosą skutecznego efektu, bo rozmówca nie będzie pamiętać o osobie, od której otrzymał wizytówkę. Z każdym trzeba chwilę porozmawiać, trochę go poznać – wymienić się poglądami, a przede wszystkim uśmiechem co zawsze pomaga zbudować przyjazną i swobodną relację.

Rozmowa sprzyja interesom, a jak wiadomo od dawna - najlepiej rozmawia się przy stole. Żeby zbudować zaufanie rozmówcy trzeba go poznać. Jak?

Trzeba z nim porozmawiać, trzeba go „dotknąć” i wymienić się z nim pozytywną energią"
– jak zaznaczyła podczas spotkania dziennikarka i twórczyni Terapii Sercem Danuta Terpiłowska

Dlatego też zamiast kawy, czy herbaty East Business Club Warsaw serwuje lunch w jednej z najlepszych restauracji w Warszawie! W porze lunchu przy wspólnym stole zaciera się bariera biznesowa i każdy może swobodnie porozmawiać nie tylko na temat pieniędzy. Tak też się stało o czym przekonali się nasi goście podczas wczorajszego BusinessLunch'u.

Już w czerwcu kolejne spotkanie!

Kiedy? Gdzie? Szczegóły wkrótce!