Zaproszenia

Nowa Era Inwestycji 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji biznesowej ,,Nowa Era Inwestycji 2018. Twój bilet do świata tradingu’’, która odbędzie się 24 lutego 2018 roku w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Weź udział w konkursie i przyjdź na szkolenie za darmo

Masz szansę nauczyć się, jak przekonywać do siebie klientów, pozyskiwać cenne rekomendacje oraz prawidłowo zarządzać sobą w wyznaczonym czasie. Te trzy rzeczy to klucz do sukcesu Twojej firmy, Twojej sprzedaży, Twoich działań marketingowych.

Polish Business Club zaprasza na I Galę Porażek

14-15 czerwca w Warszawie odbywa się nietypowe wydarzenie, podczas którego drobni przedsiębiorcy będą przekazywać swoją wiedzę wyniesioną z wcześniejszych nieudanych przedsięwzięć.

Bezpłatne spotkanie o Kapitale Marki!

Już 15 maja 2014 w godzinach: 13:30 - 15:30 nasz partner Kancelaria Brandingowa goodName dzięki uprzejmości firmy II Oddziału firmy Compensa organizuje spotkanie Kapitałem Marki. 

Zapraszam Ciebie Drogi Przedsiębiorco oraz Twoich znajomych prowadzących własne firmy. Jeśli znasz kogoś, kto prowadzi własną firmę przekaż mu proszę tę informację - na pewno na tej wiedzy skorzysta!

Nie przegap okazji! Warsztaty: Psychologia i techniki sprzedaży

Weź udział w kolejnym seminarium adresowanym do wszystkich właścicieli małych i średnich firm, kierowników sprzedaży i pracowników działów handlowych, organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców!

East Business Club zaprasza na kolację!

 Jesteś członkiem klubu? A może naszym sympatykiem?

Już 29 kwietnia zapraszamy na kolację podsumowującą pierwszy kwartał 2014 działalność klubu!