Zaproszenia

Nowa Era Inwestycji 2018

Nowa Era Inwestycji 2018. Twój bilet do świata tradingu

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji biznesowej ,,Nowa Era Inwestycji 2018. Twój bilet do świata tradingu’’, która odbędzie się 24 lutego 2018 roku w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Głównym przyczynkiem do dyskusji będzie wpływ zmiennego klimatu geopolitycznego na handel międzynarodowy wraz z wyzwaniami i nowymi możliwościami na rynkach wschodzących, przyszłej technologii w finansowaniu handlu, optymalizacji środków finansowych i kapitału obrotowego oraz zarządzania ryzykiem finansowym w całym sektorze. Bądź na bieżąco z rynkiem i znajduj nowe możliwości, aby osiągać lepsze wyniki.

Wraz z partnerami oraz światowej klasy prelegentami zapraszamy na konferencję przeznaczoną dla obecnych i przyszłych inwestorów.

PRELEGENCI KONFERENCJI:

Krzysztof Piech

dr hab. Krzysztof Piech

Profesor Uniwerytetu Łazarskiego na wydziale Ekonomii i Zarządzania Katedry Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych, prezes Polskiego Akceleratora Technologii Blockchain.
 
Piotr Wiśniewski

dr Piotr Wiśniewski

Doktor nauk Ekonomicznych, adiunkt i aboslwent Szkoły Głównej Handlowej oraz Unniversity of Minnesota. Jest recenzentem, członkiem rad naukowych i wydawniczych m.in Handbook of Technology Management (Wiley) Investment Management & Financial Innovation (Business Perspectives) i Studiów BAS - Biura Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu.
 
Rafał Kusy

dr Rafał Kusy

Adiunkt na Wydziale Bankowości i Finansów w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania (Członek Rady Wydziału Finansów i Bankowości) oraz w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych.
 
Aneta Hryckiewicz

dr hab. Aneta Hryckiewicz

Prof. ALK, Zakładu Analiz Systemu Finansowego Akademii Leona Koźmińskiego, doktor nauk ekonomicznych, ekspert w dziedzinie finansów przedsiębiorstw i bankowości, Redaktorka Bloga "Polska Oszczedza".
 
Mieczysław Grudziński

dr Mieczysław Grudziński"

Doktor ekonomii, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego na Uniwersytecie Warszawskim, na Uniwersytecie Łódzkim i na studiach University of Bradford (UK), a wcześniej College Business University of Illinois.
 
Rafał Wojciechowski

Rafał Wojciechowski

Prawnik, Dyrektor Działu Prawa Rynku Kapitałowego, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, specjalista z zakresu prawa rynku kapitałowego, w szczególności funduszy inwestycyjnych i struktur prawno-finansowych.
 

 

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: https://conference.avatradepolska.pl/

lub kontaktując się z Business Relationship Manager Agatą Godos tel.+48 730 222 521