Zaproszenia

Problem z miejscem do pracy? Mamy rozwiązanie!

Problem z miejscem do pracy? Mamy rozwiązanie!

JESTEŚ MIKROPRZEDSIĘBIORCĄ LUB PRACUJESZ W WOLNYM ZAWODZIE? NIE MASZ MIEJSCA DO PRACY?

Z myślą o mikroprzedsiębiorcach i ludziach wolnych zawodów stworzyliśmy pierwsze w Siedlcach unikalne miejsce do pracy i spotkań z klientami bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów wynajmu własnego biura, czy pracy w domu.

Wszystkim chętnym – firmom i osobom fizycznym udostępniamy komfortowe biurka i sale spotkań wraz z pełną infrastrukturę biurową, zapleczem kuchennym i aneksem wypoczynkowym. Działamy na zasadzie inkubatora przedsiębiorczości, gdzie nowopowstałe firmy mogą po niewielkich kosztach znaleźć prestiżowe miejsce dla siedziby swojej działalności i swobodnie korzystać z przestrzeni i sprzętu biurowego.

W ramach miesięcznej opłaty abonamentowej zapewniony jest dostęp do biurka oraz pełnej infrastruktury biurowej.

W cenę najmu wliczona jest obsługa recepcyjna, dostęp do łącza internetowego, drukarki, skanera, ksero i innych podstawowych drobnych artykułów biurowych, jak również zaplecza kuchennego z możliwością przygotowania kawy, herbaty czy ciepłego posiłku.

Do dyspozycji Klientów są 4 biurka, w tym 2 w pomieszczeniu do wspólnej pracy i 2 w osobnym pokoju, pełniącym funkcję mikro biura do wyłącznej dyspozycji danego Klienta w danym dniu. W ofercie znajdują się także sale spotkań. Sala konferencyjna i sala szkoleniowa.

Korzyści dla Ciebie:

  • nie musisz szukać lokalu do wynajęcia - biuro znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Siedlec, w sąsiedztwie licznych punktów handlowych i usługowych, banków, urzędu pocztowego, towarzystw ubezpieczeniowych, kilkaset metrów od ścisłego centrum miasta, posiada odrębne miejsca parkingowe
  • nie podpisujesz długoterminowej umowy najmu i nie opłacasz co miesięcznego czynszu – wykupujesz abonament z miesiąca na miesiąc, w wielkości jaka ci aktualnie odpowiada, a na czas urlopu czy świąt w ogóle nie płacisz
  • nie ponosisz kosztów związanych z opłatami (prąd, woda, ogrzewanie, sprzątanie itp.) – te koszty są wliczone w cenę abonamentu, bez względu ile prądu czy wody zużyjesz
  • nie ponosisz kosztów urządzenia i wyposażenia własnego biura (meble, sprzęt, remonty itp.) – w naszym biurze masz do dyspozycji nowoczesne i komfortowe meble biurowe, wysokiej jakości sprzęt elektroniczny i multimedialny, łącze internetowe, zaplecze kuchenne z pełnym wyposażeniem, a do tego możliwość korzystania na miejscu z wszelkich drobnych artykułów biurowych (typu spinacze, papier, artykuły piśmienne itp.)
  • masz zapewnioną obsługę recepcyjną - zadbamy o Twoją korespondencję przychodzącą, przechowamy Twoje dokumenty, obsłużymy oczekujących na Ciebie gości.

Przychodząc do EURO+ weź ze sobą tylko laptopa i telefon komórkowy.
Gwarantujemy pełną swobodę wyboru i kontrolę wydatków. Nie wymagamy podpisywania żadnych umów, ani wpłacania kaucji. Dostęp do biura następuje po wykupieniu abonamentu. W każdym miesiącu możesz wybrać inną, aktualnie Ci odpowiadającą opcję lub zrezygnować z najmu na czas urlopu czy świąt, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

 Na hasło East Business Club otrzymasz specjalną ofertę wynajmu biura!