Zaproszenia

Polish Business Club zaprasza na I Galę Porażek

Od porażki do sukcesu! Polish Business Club zaprasza na I Galę Porażek!

14-15 czerwca w Warszawie odbywa się nietypowe wydarzenie, podczas którego drobni przedsiębiorcy będą przekazywać swoją wiedzę wyniesioną z wcześniejszych nieudanych przedsięwzięć.

Współorganizatorami i gospodarzami są dwa studenckie ciała. To Koło Naukowe Przedsiębiorczości na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. To w jego auli przy ul. Szturmowej 1/3 odbędzie się dzień I gali, gdzie wstęp jest bezpłatny.

Drugim gospodarzem jest Koło Naukowe Integracji, Transformacji i Globalizacji Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W jej progach odbywa się dzień drugi - warsztatowy, za który trzeba będzie uiścić drobną opłatę. Zapisy ruszyły na www.galaporazek.pl.

Inicjatorem jest Tomasz Kamiński, twórca społeczności Activatorium. Współorganizatorami są warszawska Yerbaciarnia Terere, firma Stratec specjalizująca się w ząrzaniu markami oraz Business Dialog - społeczność biznesowa dyrektorów dużych spółek.

Podczas pierwszego dnia uczestnicy najpierw usłyszą m.in. prelekcję Pawła Fortuny, psychologa biznesu, wykładowcę Akademii Leona Koźmińskiego, specjalistę tematyki pozytywnego podejścia do porażek. Po nim wystąpią mówcy, którzy opowiedzą o swoich lekcjach biznesowych. Wśród nich będą między innymi Adam Dow Jastrzębski, obecnie właściciel dwóch firm w Polsce, w tym agencji interaktywnej Social Karma. Wcześniej w Nowym Jorku uczestniczył w pracach nad funduszem inwestycyjnym wartym półtora miliona dolarów, który się nie sprawdził. Swoją historię przedstawią też Elżbieta Bednarek i Adrian Kalbarczyk. W czerwcu stali się absolwentami programu finansowanego przez Amerykanów w centrum dla młodych firm w Szanghaju zwanego Chinaaccelerator. Wytłumaczą, ile razy musiała im się powinąć noga zanim przyjęto ich do programu, dzięki któremu zdobyli pierwszą inwestycję oraz klientów.

Więcej informacji na www.galaporazek.pl