Projekty archiwalne

Program Certyfikacyjny Zaangażowania Społecznego

Organizowany przy współpracy z Polish Business Club program gospodarczy “Organizacja Społecznie Zaangażowana” chcepomagac.org to największy innowacyjny polski projekt promujący ideę Zaangażowania Społecznego w Polsce. Ukierunkowany jest na promocje rzetelności, etyki oraz społecznie odpowiedzialnych postaw w działaniach gospodarczych.

I'm king of the world

Zakładamy nasze firmy, bo wierzymy, że możemy dać rynkowi coś, czego nie dał nikt dotąd. Że jesteśmy niepowtarzalni, mamy wspaniałe pomysły, i że oczywiście na tym zarobimy.

Prosty CRM za darmo

Bałagan w wizytówkach, zgubiony notes, zawodna pamięć. To codzienne perypetie każdego przedsiębiorcy.

Rusza Krajowe Centrum Informacji Europejskiej

Już niebawem rusza nowoczesna platforma wymiany informacji o dotacjach z Unii: Krajowe Centrum Informacji Europejskiej, KCIE, powstaje przy współpracy Polish Busienss Club’u z ekspertami i doradcami do spraw pozyskiwania funduszy europejskich.

Mentoring Podaj Dalej

Chcesz razem z nami budować nową rzeczywistość? Potrzebujesz wsparcia i biznesowego przyjaciela, który będzie towarzyszył Ci w trudnej drodze do osiągnięcia sukcesu? A może chciałbyś zostać mentorem i dzielić się swoją wiedzą opartą na doświadczeniu z innymi?

Jedź z nami na szkolenie Anthony Robbinsa

Naszym celem jest tylko dotarcie do wszystkich uczestników wydarzenia z województwa mazowieckiego i poinformowanie ich o wyjeździe organizowanym przez Polish Business Club.

Czy masz marzenia?

Zapewne zgodzisz się ze mną, że każdy z nas ma jakieś cele i marzenia w życiu do zrealizowania. Pośród miliardów ludzi na planecie zwanej Ziemia, mamy miliony przykładów tego, że jest to jak najbardziej możliwe. Prawie zawsze, powstaje jednak jedno odwieczne pytanie, które zadaje sobie tak wielu z nas.