Współpracujemy

Konfederacja Lewiatan i Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza

Jako Polish Business Club chcemy mieć wpływ na proces tworzenia prawa w ochronie interesów biznesu zarówno w Polsce jak i na arenie Międzynarodowej. W związku z tym staliśmy się podmiotem członkowskim dwóch najbardziej liczących się rynku polskim organizacji zrzeszających przedsiębiorców z województwa mazowieckiego, a także całej Polski.

Kancelaria Brandingowa GoodName

Wielu przedsiębiorców wie, że budowanie swojej firmy to niełatwe zadanie. Każdemu zależy na tym, aby jego brand był jak najbardziej rozpoznawalny na rynku, a biznes prosperował bez zarzutów. Wielu też skupia się przede wszystkim na dochodach firmy, a zapomina lub wręcz nie wie o kluczowej dla sprawy kwestii – własności marki.

ŚWIAT KADR

Mamy kolejnego Partnera! Świat Kadr, czyli jedna z najlepszych kancelarii w Warszawie dołączyła do grona Partnerów Polish Business Club. Jesteśmy zachwyceni, że coraz więcej renomowanych firm podziela nasze idee i  przyłącza się do budowania wspólnie z nami przestrzeni do prowadzenia łatwiejszego biznesu w Polsce!

Twoja Inicjatywa

Twoja Inicjatywa! Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości to organizacja zajmująca się szerokim obszarem działań skierowanych do początkujących przedsiębiorców, jak również tych doświadczonych, prowadzących własną firmę już od jakiegoś czasu.

Certyfikat BDO

Certyfikat BDO jest jedną z nielicznych firm specjalizujących się w kwestiach związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Działalność nasza skupia się na przeprowadzaniu audytów, ocenie spełnienia wymogów ustawowych, wydawania certyfikatów, prowadzeniu konsultacji, wydawaniu opinii i prowadzeniu szkoleń z tego zakresu. Jesteśmy zespołem prawników i radców prawnych posiadających bogate doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie.