Wydarzenia

Duże wsparcie dla małych firm

Nawet 500 tys. zł na 2,5% rocznie

Prowadzisz małą firmę? Szukasz taniego kapitału na inwestycje? Możesz zgłosić się do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości po niskooprocentowaną „Pożyczkę na rozwój”. Nabór wniosków potrwa do 5 listopada.

Kongres 60 Milionów

Szanowni Państwo,

Komitet Organizacyjny Kongresu 60 Milionów Globalnego Zjazdu Polonii ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycję tego wydarzenia, która odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia 2018 r. w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

Nowa Era Inwestycji 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji biznesowej ,,Nowa Era Inwestycji 2018. Twój bilet do świata tradingu’’, która odbędzie się 24 lutego 2018 roku w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Gdzie szukać informacji o dobrej jakości spotkaniach biznesowych

Gdzie szukać informacji o dobrej jakości spotkaniach biznesowych? Na to i inne pytania, już w najbliższy wtorek odpowie Sławomir Stańczuk, prezes Polish Business Club, właściciel firmy WebSS Studio, w kolejnej odsłonie projektu Merytorycznie o Bizneise! Spotykamy się już we wtorek, 8 sierpnia, o 18:00. Zapraszamy!

http://merytorycznieobiznesie.pl/

Polska Marka - Odkryjmy ją razem

Wszyscy jej szukamy, ale mało komu udało się odnaleźć polską markę o globalnej rozpoznawalności. W sytuacji zwiększającej się konkurencji zachodnich koncernów, ciężko jest odróżnić rodzime, polskie marki od firm z zachodnim kapitałem, które nie wspierają naszej gospodarki. Z rozwiązaniem tego problemu postanowiła zmierzyć się nowo powstająca inicjatywa pod nazwą Polska Marka.

Finanse przedsiębiorstwa rodzinnego

Zapraszamy na konferencję „Finanse przedsiębiorstwa rodzinnego. Dywersyfikacja źródeł finansowania w kontekście pozyskiwania środków na innowacje w perspektywie 2014-2020”, która odbędzie się w dniu 2 czerwca br.w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego, przy ul. Miodowej 14.