Wydarzenia

Niedawno założyłeś firmę? Rozwijasz swój start-up i szukasz inspiracji? A może zależy Ci na pogłębianiu wiedzy i nawiązywaniu relacji biznesowych? Nie czekaj – już 22 października na PGE Narodowym odbędzie się Go UP Congress, największe tego typu wydarzenie dla start-upów i małych firm. Sprawdź, co przygotowali dla Ciebie organizatorzy.

Podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi w 2 dniu kongresu koordynujemy debatę:  Sukcesja w organizacjach. To początek końca czy nowy początek?

Zmiana pokoleniowa dotyka biznes, szczególnie biznes prywatny.
Nie tylko firmy rodzinne stoją przed wyzwaniem budowy wielopokoleniowych przedsięwzięć. Wyzwanie to stoi również przed wieloma organizacjami, które równolegle do przedsiębiorców podjęły inicjatywy gospodarcze, skupiają ludzi biznesu i stanowią siłę wspierającą interesy polskich przedsiębiorców.

Duże wsparcie dla małych firm

Nawet 500 tys. zł na 2,5% rocznie

Prowadzisz małą firmę? Szukasz taniego kapitału na inwestycje? Możesz zgłosić się do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości po niskooprocentowaną „Pożyczkę na rozwój”. Nabór wniosków potrwa do 5 listopada.

Kongres 60 Milionów

Szanowni Państwo,

Komitet Organizacyjny Kongresu 60 Milionów Globalnego Zjazdu Polonii ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycję tego wydarzenia, która odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia 2018 r. w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

Nowa Era Inwestycji 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji biznesowej ,,Nowa Era Inwestycji 2018. Twój bilet do świata tradingu’’, która odbędzie się 24 lutego 2018 roku w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.