Krajowe

Pełna moc możliwości

Seminarium szkoleniowe Jacka Walkiewicza "Pełna moc możliwości" z udziałem gości!

"Pełna Moc Możliwości" - weź udział w całym, niezwykle inspirującym, spektakularnym szkoleniu motywacyjnym Jacka, którego zaledwie fragment zarejestrował na YouTube ponad 520 tys. odsłon w 2 miesiące!!!

Zapraszamy 20 czerwca 2013 r. godz. 9.30-17.00 na wyjątkowe seminarium szkoleniowe Jacka Walkiewicza, z udziałem Tomasza Dalacha - Founding Partnera Online Partners i współtwórcy portalu Gruper.pl oraz Łukasza Jakóbiaka - twórcy internetowego talk-show "20m2 Łukasza" - mega hitu ostatniego roku.

Wykład będzie połączony z wyjątkowym wystąpieniem "Kreatywność, Wytrwałość, Sukces" Łukasza Jakóbiaka, twórcy hitu ostatniego roku, internetowego talk-show 20 m2 Łukasza (ponad 6 mln odsłon!!!). Niezwykła prezentacja "Wyzwania strategiczne i menedżerskie w zarządzaniu najszybciej rosnącym biznesem w historii polskiego Internetu na przykładzie Gruper.pl", w której wystąpi Tomasz Dalach, Founding Partner Online Partners - Funduszu Venture Capital 2.0. oraz współtwórca Gruper.pl, jednego z najbardziej niesamowitych polskich projektów biznesowych ostatnich lat.

 

Pakiety uczestnictwa:

BILET GOLD - 285 zł netto. W cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od V, dyplom.

BILET PLATINIUM - 379 zł netto. W cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od I do V, lunch, dyplom.

BILET SILVER (dla studentów) - 190 zł netto. W cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od V, dyplom.

Przyłącz się do wydarzenia! -> Kontakt, rezerwacja miejsc Sławomir Stańczuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ