Krajowe

Polish Business Meeting

Polish Business Meeting

Art & Business Connecting

We współczesnych realiach biznesowych najistotniejsze są wiedza i odpowiednie kontakty. Prowadzenie własnej działalności jest sztuką bycia z innymi ludźmi i dostarczania wartości, których potrzebują.

Networkingu oraz funkcjonowania w środowisku biznesowym można się nauczyć. Wymaga to jednak wielu miesięcy, czasem lat, ćwiczeń i doświadczeń, aby stać się wirtuozem w swojej specjalności. Na spotkaniu Polish Business Meeting zamierzamy połączyć sztukę z biznesem, pokazując elementy wspólne tych obszarów. W murach Galerii Nizio spotkasz osoby prowadzące firmy i zainteresowane poznaniem Twojego biznesu. Rozmowy w artystycznym anturażu ułatwią Ci zbudowaniem relacji i rozpoczęcie owocnej współpracy.

W programie spotkania przewidzieliśmy wiele atrakcji, które będziemy zdradzać stopniowo. Pan Robert Noworolski podczas swojej prelekcji pomoże Ci obudzić się z codziennego marazmu i uruchomić pokłady skrywanej energii. To Twój czas, Twój rok, więc dobrze to wykorzystaj! Sprzedaż produktów i usług w dzisiejszych czasach walki cenowej nie jest najłatwiejszą sztuką. Pan Miłosz Brzeziński- prowokacyjny interpretator zjawisk psychologicznych w biznesie- opowie jak wyróżnić się na tle konkurencji opierając się na jakości, innowacyjności i relacjach. Rozmowy kuluarowe umili Pani Magdalena Szymańska. Jej koncert skrzypcowy i show na długo pozostaną Ci w pamięci.

Kontakt do organizatorów:

Sławomir Stańczuk - 504 590 721 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kamil Romel-Sambor - 602 899 999 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ