Lokalne

Spotkanie East Business Club

Spotkanie East Business Club

East Business Club to projekt skierowany do właścicieli firm oraz osób przedsiębiorczych świadczących niezależne usługi na lokalnym rynku Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Łukowa oraz Sokołowa Podlaskiego. Celem East Business Club jest efektywne wykorzystywanie najskuteczniejszych narzędzi biznesowych do promocji firm zrzeszonych w ramach EBC dla podnoszenia ich zyskowności z prowadzonej działalności. Promocja naszych partnerów następuje poprzez organizowanie cyklicznych spotkań biznesowych, na których poznają i integruję się lokalni przedsiębiorcy, co ułatwia nawiązanie współpracy i wzajemną rekomendację własnych usług.

Spotkanie East Business Club odbędzie się 14 listopada 2012 w Restauracji Barbarossa ul. Starowiejska 12B, Siedlce- http://www.barbarossa.idt.pl

Na spotkanie zapraszamy osoby przedsiębiorcze, chcące zwiększyć zyski, nawiązać nowe kontakty, zdobywać klientów i pośredników, zarabiać pomagając innym (dzielimy się konkretnymi prowizjami za pomoc), uczestniczyć w społeczności konsumenckiej, budować i mieć wpływ na rozwój jednej z najdynamiczniej rozwijających się grup biznesowych w regionie. Podsumowując potrzebujesz kontaktów do osób, które myślą podobnie jak Ty. Weź sprawy we własne ręce i znajdź klientów na własne usługi uczestnicząc w spotkaniach East Business Club.

Plan spotkania:

  • 17.30 - Rejestracja na spotkanie i integracja,
  • 18.00 - Przedstawienie planu spotkania,
  • 18.10 - Jak wykorzystywać spotkania EBC do pozyskiwania stałych klientów dla własnego biznesu,
  • 18.30 - Przedstawienie działalności uczestników spotkania. Będziesz mógł zaprezentować siebie i własną firmę, co oferujesz i jakich kontaktów poszukuje (1 min./os.),
  • 19.20-19.30 - Przerwa - wymiana wizytówek,
  • 19.30-20:30 - Szkolenie: Piotr Pawłowski, Silna marka - Skuteczne kanały dotarcia do klienta!,
  • 20.30 - Prezentacja idei projektu East Business Club,
  • 21.00 - Loteria wizytówkowa,
  • 21.00 - Zakończenie spotkania, rozmowy indywidualne.

Prosimy o zabranie ok. 50 wizytówek oraz kilku próbek towarów, katalogów etc. Spotkanie ma swobodny charakter, jednak preferujemy strój biznesowy. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja na spotkanie i liczy się kolejność zgłoszeń! Udział w spotkaniu East Business Club kosztuje 20 zł płatne przelewem przed spotkaniem lub gotówką na miejscu. Na szkoleniu "Mix dla handlowców do natychmiastowego użytku" zostaną poruszone zagadnienia: Kiedy rozpoczyna się proces sprzedaży? Jak rozmawiać z klientem? Jak rozpocząć wizytę handlową? Jak skutecznie wpływać na pozytywną decyzję zakupu? Jak reagować na obiekcje klienta? Jaką metodę prezentacji ceny i towaru zastosować? Na czym polega proces zamykania sprzedaży? Jak zwiększyć skuteczność sprzedaży?

Prowadzący:

Artur Suchożebrski - Akademia Sukcesu Akredytowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości szkoleniowiec metod motywacyjnych, negocjacyjnych i zarządzania HR. Doświadczony doradca klienta z zakresu kreatywnego rozwiązywania problemów, coach, partner w procesach decyzyjnych, sojusznik w rozwoju osobistym i zawodowym. To także asesor w projektach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet II, Działanie 2.1 "Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki" w obszarze "Zwiększenie zdolności adaptacyjnych pracowników i przedsiębiorstw". www.szkolenia-as.pl

Sławomir Stańczuk - Organizator East Business Club Przedsiębiorca z 5 letnim doświadczeniem w realizacji zróżnicowanych projektów łączących dziedziny informatyki, networkingu biznesowego i edukacji biznesowo - finansowej. Ogólnopolski koordynator ds. IT w Forum Młodych Polskiej Konfederacji Przedsiębiorców Prywatnych Lewiatan, inicjator projektów biznesowych w województwie mazowieckim. Manager firmy Nexus F i członek elitarnego klubu Nexus Friend zrzeszającego praktyków biznesu i najlepszych handlowców w Polsce.

Jeśli znasz osoby, którym to spotkanie może pomóc rozwinąć skrzydła w biznesie, koniecznie powiadom je o nim i przyprowadź ze sobą.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ