Lokalne

East Business Club Łuków

Serdecznie zapraszamy: przedsiębiorców działających na terenie Siedlec, Łukowa, Sokołowa Podlaskiego i Mińska Mazowieckiego oraz osoby wykazujące postawy przedsiębiorcze na 8. edycję spotkania East Business Club, które odbędzie się 3 października 2013. o godz. 17:30 w Kawiarni i herbaciarni "Coffee House"

W trakcie spotkania Katarzyna Sobolewska, certyfikowana trenerka biznesu, właścicielka biura coworkingowego i firmy szkoleniowo-doradczej EURO+, opowie o istocie wizerunku przedsiębiorcy w kontaktach biznesowych.

Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować siebie i własną firmę w 60-cio sekundowej prezentacji. Prosimy o zabranie około 50 wizytówek oraz kilku próbek towarów etc. Spotkanie ma swobodny charakter, jednak preferujemy strój biznesowy.

Plan spotkania East Business Club

  • 17:30 - Rejestracja na spotkanie i wymiana wizytówek,
  • 18:00 - Przedstawienie planu spotkania, idei, celów i kierunków rozwoju East Business Club Jak wykorzystywać spotkania EBC do pozyskiwania stałych klientów dla własnego biznesu?
  • 18:30 - Przedstawienie działalności uczestników spotkania. Zaprezentowanie siebie i własnej firmyCo oferujesz, kogo szukasz?
  • 19:00 - Przerwa kawowa, nawiązywanie znajomości, wymiana wizytówkami,
  • 19:45 - Prelekcja: "Nie szata zdobi człowieka… a menadżera?"
  • 20:30 - Zakończenie spotkania, rozmowy indywidualne.

W biznesie bardzo ważny jest kontakt wzrokowy, nie tylko w trakcie konwersacji czy negocjacji. Nasze oczy obejmują wszystko dookoła, zwłaszcza przy pierwszej wizycie. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, skupiając się przeważnie na przekazie merytorycznym i własnym zachowaniu. A to może okazać się w konsekwencji bardzo zgubne. Przyłóżmy zatem większą wagę do uatrakcyjnienia i większej estetyki i komfortu naszego miejsca pracy, przyjmowania klientów, organizowanych spotkań, a na pewno wpłynie to bardzo pozytywnie na nasz profesjonalny wizerunek biznesowy – mówi Katarzyna Sobolewska – certyfikowana trenerka biznesu, właścicielka biura coworkingowego i firmy szkoleniowo-doradczej EURO+ w Siedlcach, wspierającej start’upy oraz wspomagającej osiąganie dojrzałości biznesowej, która poprowadzi prelekcję merytoryczną podczas spotkania East Business Club.

Prowadzący spotkanie:

Sławomir Stańczuk - Organizator East Business Club

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja na spotkanie i liczy się kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu East Business Club kosztuje symboliczne 25 zł płatne przed spotkaniem za pomocą płatności online na stronie www.ebclub.pl lub w przypadku płatności gotówką na miejscu w dniu spotkania 30 zł. Opłata pokrywa koszty wynajmu sali, cateringu i materiałów drukowanych, które otrzymasz na spotkaniu.