Lokalne

Jak usprawnić i ułatwić komunikację firmy z urzędami?

Serdecznie zapraszamy: przedsiębiorców działających na terenie Mińska Mazowieckiego, Siedlec, Łukowa, Sokołowa Podlaskiego oraz osoby wykazujące postawy przedsiębiorcze na 9 edycję spotkania East Business Club, które odbędzie się 26 listopada 2013.

W trakcie spotkania Tomasz Wittliff, Specjalista ds. Informacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, związany ze Stowarzyszeniem Rozwoju Aktywności Społecznej "Triada" opowie jak usprawnić, ułatwić i fizycznie ograniczyć komunikację firmy z urzędami w oparciu o Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej oszczędzając przy tym wiele czasu, stresu.

Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł zjeść pyszne śniadanie przygotowane przez Restauracje Pałacowa oraz zaprezentować siebie i własną firmę w 60-cio sekundowej prezentacji. Prosimy o zabranie około 50 wizytówek oraz kilku próbek towarów etc. Spotkanie ma swobodny charakter, jednak preferujemy strój biznesowy.

Plan spotkania East Business Club:

  • 09:00 Rejestracja na spotkanie i wymiana wizytówek
  • 09:30 Przedstawienie planu spotkania, idei, celów i kierunków rozwoju East Business Club Jak wykorzystywać spotkania EBC do pozyskiwania stałych klientów dla własnego biznesu?
  • 10:00 Przedstawienie działalności uczestników spotkania. Zaprezentowanie siebie i własnej firmyCo oferujesz, kogo szukasz?
  • 10:30 Przerwa śniadaniowa, nawiązywanie znajomości, wymiana wizytówkami
  • 11:15 Prelekcja: "Jak usprawnić i ułatwić komunikację firmy z urzędami?"
  • 11:45 Zakończenie spotkania, rozmowy indywidualne

Tomasz Wittliff Od 2012 roku związany ze Stowarzyszeniem Rozwoju Aktywności Społecznej "Triada" w ramach projektu POKL (Program Operacyjny Kapitał Ludzki) Poddziałanie 2.2.1 - Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności – Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops. Wcześniejsze doświadczenia zostały zdobyte w reklamie, marketingu oraz w dziale windykacji (Netmedia SA / eTravel SA).

Prowadzący spotkanie:

Sławomir Stańczuk - Organizator East Business Club

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rejestracja na spotkanie i liczy się kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu East Business Club kosztuje symboliczne 25 zł płatne przed spotkaniem za pomocą płatności online na stronie www.ebclub.pl lub w przypadku płatności gotówką na miejscu w dniu spotkania 30 zł. Opłata pokrywa koszty wynajmu sali, cateringu i materiałów drukowanych, które otrzymasz na spotkaniu.