Lokalne

Jak szukać, aby znaleźć i zatrudnić pracownika

Jak szukać, aby znaleźć i zatrudnić pracownika dodatkowo obniżając koszty zatrudnienia?

Każda firma chcąca się rozwijać potrzebuje wartościowych pracowników, lecz koszt zatrudnienia cały czas rosną!

  • Jak tanio zatrudniać pracowników bez strat dla samego zatrudnionego?
  • Czy 20 tys. zł może być przydatne pracodawcy, który zamierza stworzyć nowe miejsce pracy w firmie?
  • Kiedy zgłosić się do Urzędu Pracy, aby otrzymać dopłatę do pensji pracownika i pokrycie w 100% kosztów składki ZUS?

Większość informacji o ofertach pracy rozprzestrzenia się w wąskich kręgach przedsiębiorców, obecnych pracowników i ich znajomych! Pracodawcy dużo łatwiej jest zatrudnić pracownika z rekomendacji lub zaproponować pracę aktywnej i zmotywowanej osobie poznanej na szkoleniu lub spotkaniu networkingowym.

Najczęściej drugim etapem rekrutacji jest publikacja ogłoszeń w prasie i Internecie. Swoją pomoc w poszukiwaniu pracowników oferuje również Powiatowy Urząd Pracy dodatkowo mając narzędzia do walki z bezrobociem, korzystne dla pracodawców!

Poznaj odpowiedzi na powyższe i inne pytania, które padną na spotkaniu 20 lutego 2014 o godzinie 17:00 w restauracji OLD TOWN  ul. Międzyrzecka 12 w Łukowie, gdzie odbędzie się spotkanie networkingowe East Business Club, na którym prelekcję na temat : "Refundacja kosztów związanych ze stanowiskiem pracy dla skierowanego bezrobotnego, a także prac interwencyjnych." wygłosi specjalista Powiatowego Urzędu Pracy w Łukowie.

East Business Club

Prelekcja zorganizowana jest w ramach comiesięcznych spotkań klubu biznesowego East Business Club. Zajmujemy się organizacją wydarzeń networkingowych na których poszerzysz sieć kontaktów i otrzymasz praktyczną wiedze do natychmiastowego zastosowania w Twojej firmie. Łączymy ludzi w biznesie i poprzez biznes, wspieramy przedsiębiorców z małych i średnich miastach, aby również i oni mogli poszerzać obszar działalności.
Pomaganie członkom klubu w poszukiwaniu klientów na ich produkty i usługi w regionie, województwie i całym kraju!

Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować siebie i własną firmę w 60-cio sekundowej prezentacji. Prosimy o zabranie około 20-30 wizytówek dla innych uczestników spotkania. Spotkanie ma swobodny charakter, jednak preferujemy strój biznesowy.
Udział w spotkaniu East Business Club kosztuje symboliczne 30 zł płatne podczas obowiązkowej rejestracji

Opłata pokrywa koszty wynajmu sali, cateringu i materiałów drukowanych, które otrzymasz na spotkaniu. Liczba miejsc ograniczona i uzależniona od rejestracji przed spotkaniem.