Lokalne

Bezpłatne warsztaty sukcesyjne

Bezpłatne warsztaty sukcesyjne

Już 15 października 2015 roku w Siedlcach odbędą się BEZPŁATNE warsztaty dotyczące sukcesji w przedsiębiorstwach - "Efektywna sukcesja w polskich firmach rodzinnych". Serdecznie zapraszamy! Dowiedzą się Państwo jak sprawnie i skutecznie przeprowadzić firmę przez proces zmiany pokoleniowej.

W trakcie spotkania odpowiemy na takie ważne pytania jak:

 • Kiedy powinno się rozpocząć sukcesję rodzinną?
 • Jak ją przeprowadzić samodzielnie?
 • W jaki sposób dokonać podziału majątku?

To bardzo ważne pytania, które zadać sobie musi każda firma rodzinna. Zadania nie ułatwia fakt, że najczęściej ten proces trwa aż 7 lat. W efekcie, skutecznie sobie z nim radzi zaledwie 30% firm rodzinnych! Aby dowiedzieć jak tego dokonać skutecznie i bezpiecznie dla firmy zapraszamy na warsztaty. Ich celem jest, żeby każda zmiana pokoleniowa w firmie przebiegła jak najbardziej naturalnie i nie stanowiła groźnej rewolucji dla firmy. 

Ponadto opowiemy także:

 • jakie są kluczowe czynniki sukcesu zmiany pokoleniowej?
 • Jakie praktyczne narzędzia warto wykorzystać?
 • Jak samodzielnie przeprowadzić audyt swojej firmy i określić na jakim etapie jesteśmy?
 • Jak opracować proces KROK PO KROKU?
 • Co i jak należy na każdym kroku zrobić?

Obecni w trakcie spotkania eksperci bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

KAŻDY UCZESTNIK otrzyma zupełnie gratis Kody Wartości, czyli materiały wspomagające przeprowadzenie sukcesji.

 

Polish Business Club to klub dla przedsiębiorców z grupy MŚP, który prócz dostarczenia Ci praktycznej wiedzy stawia na dobrą atmosferę, współpracę i budowanie relacji!

Uczestnicząc w naszych spotkaniach otwartych otrzymujesz możliwość:

 • prezentacji Ciebie i Twojej firmy przed uczestnikami business lunchu,
 • networkingu – poszerzania sieci kontaktów z osobami, które również chcą cię poznać,
 • uczestniczenia w prelekcji merytorycznej prowadzonej przez praktyka,
 • skonsumowania 2 daniowego pysznego lunchu w gronie inspirujących osób

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny spośród klubów biznesowych w Polsce daje możliwość dostępu do wyselekcjonowanych specjalistów, ochrony interesów firm członkowskich, poszerzania sieci kontaktów biznesowych oraz szkoleń prowadzonych jedynie przez praktyków, a co za tym idzie, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej. To także, a może przede wszystkim, możliwość poznania naszego klubu od wewnątrz i zbudowanie pozytywnych relacji z członkami naszego klubu w kameralnej, familiarnej atmosferze.

 

Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam? Nie czekaj!

 
Udział w spotkaniu jest całkowicie DARMOWY! Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej przygotowanej przez organizatora na podstawie informacji przesłanych podczas rejestracji.
 

AGENDA SPOTKANIA OTWARTEGO

Spotkanie Polish Business Club 15.10.2015

11:45 - Rejestracja na wydarzenie
12:00 - Rozpoczęcia wydarzenia
Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club
12:20 - Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta - jedna osoba)
12:45 - Krótka przerwa networkingowa
13:00 – Jak projekt „Kody wartości – efektywna sukcesja w polskich firmach rodzinnych” zmienił rzeczywistość polskich firm rodzinnych?
Misja SUKCESJA - wyzwania i kluczowe czynniki sukcesu zmian międzypokoleniowych
14:00 -
Przerwa
14:207 kroków udanej sukcesji + autodiagnoza, na którym kroku jest firma uczestnicząca
Praktyczne narzędzia wspierające sukcesję, przedstawienie narzędzi oraz informacja jak z nich korzystać
15:30 – Zakończenie spotkania - rozmowy kuluarowe

7 kroków udanej sukcesji + autodiagnoza, na którym kroku jest firma uczestnicząca
'

Miejsce: Hotel Kamienica

kamienicaOddany do użytku w 2015 roku obiekt z pełnym zapleczem gastronomiczno-konferencyjnym. Dopełnieniem 16 pokoi o wysokim standardzie jest kompleksowo wyposażona i wielofunkcyjna sala konferencyjno-bankietowa oraz stylowa restauracja serwująca pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Wszystko to w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1933 roku.

ul. Wojska Polskiego 60, 08-110 Siedlce
Dojazd do bezpłatnego parkingu hotelowego

Na spotkanie zaprasza:

Justyna Kopec Stepnik

Justyna Kopeć-Stępnik

Dyrektor klubu lokalnego Polish Business Club w Siedlcach

Urodziła się w Sokołowie Podlaskim, ale od najmłodszych lat mieszka w Siedlcach. Od momentu rozpoczęcia studiów związana z działalnością społeczną. Prezes, członek zarządu lub zwykły członek wielu organizacji społecznych, dla których pozyskała ponad 3 miliony złotych oraz zrealizowała wiele cenionych i szeroko opisywanych projektów. W latach 2005-2009 przewodnicząca Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Siedlce i Powiatu Siedleckiego.

Lider merytoryczny projektu:

Lewandowska i Partnerzy
ul. Fredry 7/1, 61-809 Poznań