Lokalne

Biznes a zaangażowanie społeczne

Biznes a zaangażowanie społeczne – czy to się opłaca? Spotkanie Polish Business Club dla przedsiębiorców w Siedlcach

Polish Business Club to klub dla przedsiębiorców z grupy MŚP, który prócz dostarczenia Ci praktycznej wiedzy stawia na dobrą atmosferę, współpracę i budowanie relacji!

Uczestnicząc w naszych spotkaniach otwartych otrzymujesz możliwość:

  • prezentacji Ciebie i Twojej firmy przed uczestnikami business lunchu,
  • networkingu – poszerzania sieci kontaktów z osobami, które również chcą cię poznać,
  • uczestniczenia w prelekcji merytorycznej prowadzonej przez praktyka,
  • skonsumowania 2 daniowego pysznego lunchu w gronie inspirujących osób

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny spośród klubów biznesowych w Polsce daje możliwość dostępu do wyselekcjonowanych specjalistów, ochrony interesów firm członkowskich, poszerzania sieci kontaktów biznesowych oraz szkoleń prowadzonych jedynie przez praktyków, a co za tym idzie, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej. To także, a może przede wszystkim, możliwość poznania naszego klubu od wewnątrz i zbudowanie pozytywnych relacji z członkami naszego klubu w kameralnej, familiarnej atmosferze.

Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam? Nie czekaj! 

BIZNES A ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE – CZY TO SIĘ OPŁACA?

Podczas spotkania postaramy się odpowiedzieć na następujące pytania:

- czy współczesną firmę stać na zaangażowanie społeczne?

- czy zaangażowanie społeczne może przynosić firmie zysk?

- w jaki sposób budować strategię CSR?

- a co o naszych działaniach powiedzą media?

Tematem przewodnim będzie omówienie przypadku działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) firmy Jastrzębski S.A. Autoryzowanego Dealera marki Opel, która przeszła od pomysłu na kamizelki dla dzieci do pozyskania środków na CSR ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Omówione zostaną zagadnienia z zakresu kreowania wizerunku małej firmy na lokalnym rynku oraz możliwości współpracy z mediami przy realizacji własnych pomysłów na marketing społecznie zaangażowany.

Gość specjalny: Magdalena Kwiatek

zdjęcie profiloweMagdalena Kwiatek – Prezes Zarządu Jastrzębski S.A.

Spółka Akcyjna „Jastrzębski” powstała we wrześniu 1996 roku z zamiarem prowadzenia działalności w branży motoryzacyjnej. Firma współpracuje z General Motors, największym koncernem motoryzacyjnym na świecie. Firma w chwili obecnej w salonie przy ul. Targowej 20 w Siedlcach prowadzi sprzedaż samochodów nowych i używanych, oryginalnych części i akcesoriów OPEL, pełny serwis aut łącznie z naprawami blacharsko-lakierniczymi, a także świadczy usługę profesjonalnego holowania pojazdów oraz Stację Kontroli Pojazdów, w której prowadzone są badania techniczne wszystkich marek samochodów.

Przyjdź zaczerpnąć wartościowych informacji oraz spędzić czas z ludźmi, z którymi nawiążesz relacje biznesowe. To właśnie u Nas Wasza znajomość może zaowocować w nowe kontakty z potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

 

Agenda spotkania:

11:45 - Rejestracja na wydarzenie

12:00 - Rozpoczęcia wydarzenia

Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club

12:20 - Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta - jedna osoba)

13:00 - Krótka przerwa networkingowa

13:00 – Magdalena Kwiatek „Biznes a zaangażowanie społeczne – czy to się opłaca?”

14:45 – BusinessLunch & Networking

15:00 – Zakończenie spotkania - rozmowy kuluarowe

Koszt udziału

Koszt udziału to 60 zł brutto (fakturę przesyłamy mailowo do 7 dni po spotkaniu), w kwocie zawiera się obiad z 2 dań serwowany przez restaurację i przerwa kawowa. Liczba miejsc jest ograniczona!

Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej przygotowanej przez organizatora na podstawie informacji przesłanych podczas REJESTRACJI.

 
 
Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej przygotowanej przez organizatora na podstawie informacji przesłanych podczas rejestracji. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków PLBC. Zapraszamy do rejestracji i przybycia!
 

Miejsce: Hotel Kamienica

kamienicaOddany do użytku w 2015 roku obiekt z pełnym zapleczem gastronomiczno-konferencyjnym. Dopełnieniem 16 pokoi o wysokim standardzie jest kompleksowo wyposażona i wielofunkcyjna sala konferencyjno-bankietowa oraz stylowa restauracja serwująca pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Wszystko to w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1933 roku.

ul. Wojska Polskiego 60, 08-110 Siedlce
Dojazd do bezpłatnego parkingu hotelowego

Na spotkanie zaprasza:

Justyna Kopec Stepnik

Justyna Kopeć-Stępnik

Dyrektor klubu lokalnego Polish Business Club w Siedlcach

Urodziła się w Sokołowie Podlaskim, ale od najmłodszych lat mieszka w Siedlcach. Od momentu rozpoczęcia studiów związana z działalnością społeczną. Prezes, członek zarządu lub zwykły członek wielu organizacji społecznych, dla których pozyskała ponad 3 miliony złotych oraz zrealizowała wiele cenionych i szeroko opisywanych projektów. W latach 2005-2009 przewodnicząca Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Siedlce i Powiatu Siedleckiego.