Regionalne

Skuteczny personal branding

Skuteczny personal branding - w życiu i w sieci!

Jesteś przedsiębiorcą? Szukasz kontaktów? Chcesz rozwinąć swój biznes? Potrzebujesz nowych klientów i pośredników? 

East Business Club Warsaw to nowo powstający klub wojewódzki skierowany do właścicieli firm oraz osób przedsiębiorczych świadczących niezależne usługi w województwie mazowieckim. Dzięki cykliczności organizowanych przez nas spotkań przedsiębiorcy mają doskonałą szansę na rozbudowanie sieci swoich kontaktów, pozyskanie nowych klientów wzbudzając zainteresowanie swoim produktem, a także nabycia praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia działalności.

Już 5 lutego 2014 roku w restauracji Figga w Warszawie odbędzie się spotkanie, podczas którego prelekcję na temat: "Skuteczny personal branding - w życiu i w sieci." wygłosi znany w świecie businessu Grzegorz Albrecht: niezależny doradca, mentor i networker - pomaga firmom zmieniać się i rozwijać przez inspirację i innowację w obszarze marketingu.

  • Zastanawiałeś się, dlaczego jedni prawnicy zarabiają więcej niż inni?
  • Co wyróżnia osoby odnoszące sukces w zawodzie, poza wiedzą merytoryczną?
  • Dowiedz się, jak zbudować osobistą markę wykorzystując siłę relacji i internet.

Grzegorz AlbrechtSkorzystaj z okazji by pozyskać wiedzę od doświadczonego eksperta od komunikacji Grzegorz Albrecht

5 lat zdobywał doświadczenie jako pracownik w działach marketingu m.in. wprowadzał na rynek produkty pod marką PENTAGRAM i budował dział marketingu w firmie ASUS Polska.

7 lat jest przedsiębiorcą. Współtworzył m.in. agencje reklamowe Possum i United Minds, telewizję rolniczą TVR i platformę e-commerce Interiore.pl.
Zrealizował projekty dla takich firm jak Novartis, Mazda, Bank Pekao SA, KPMG, Intel i ponad 50 innych. Pracuje także ze startupami i małymi przedsiębiorstwami.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców chcących budować i mieć wpływ na rozwój jednego z najdynamiczniej rozwijającego się klubu w regionie na spotkanie, dzięki któremu każdy będzie miał możliwość poszerzenia grona swoich znajomych, a także wysłuchania wartościowej prelekcji gościa specjalnego, którego praktyczne rady mogą odmienić wizerunek każdej z firm. 

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 50 zł. Każdy uczestnik, który dokona rejestracji do 4 lutego do godziny 23:59 otrzyma 20% rabatu na udział w spotkaniu. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!