Regionalne

Spotkanie networkingowe East Business Club Warsaw

Czy Twoja marka jest Twoją marką? Spotkanie networkingowe East Business Club Warsaw

East Business Club Warsaw w samo południe!

To ukłon w stronę wszystkich właścicieli firm z miast powiatowych, którym zależy na wprowadzaniu swojej działalności na szerszy rynek i potrzebują wsparcia w pierwszych krokach rozwoju. Zdajemy sobie sprawę, że aby zaistnieć na tak konkurencyjnym rynku bez odpowiedniej wiedzy i kontaktów jest trudno, więc naszym zadaniem jest przede wszystkim wprowadzenie każdego na drogę współpracy z wartościowymi osobami i rekomendowanymi firmami.

PREZENTACJA FIRMY - skuteczna reklama

Podczas spotkania każdy uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania swojej działalności poprzez krótkie wystąpienie, co będzie najbardziej skuteczną formą reklamy na Warszawę względem firm z innych miast. To najtańszy i wiarygodny sposób na to, aby świat biznesu w stolicy dowiedział się o Tobie i Twojej firmie.

Już 26 marca o godzinie 12:00 zapraszamy do Kafe Zielony Niedźwiedź przy ul. Smolnej 4 w Warszawie, gdzie znakomity szef kuchni dla uczestników spotkania przewidział bonus w postaci 20% rabatu na dania z karty restauracji!

Liczba miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu to inwestycja 40 zł brutto we własny rozwój.

Czy Twoja marka jest Twoja?

Firma to nie marka. Czy wiesz jak uchronić się przed coraz większą konkurencją na rynku, fiskusem czy upadłością firmy? Ta wiedza to podstawa rozwoju każdego biznesu!

Zastanawiałeś się jak zadbać o bezpieczeństwo własne i wspólników, albo o  płynność finansową w kryzysie, np.: w przypadku zajęcia komorniczego?

Korzyści finansowe wynikające z posiadania dochodów bez ZUS oraz zagadnienie tarczy podatkowej  dzięki amortyzacji, posiadania aportu w bilansie i licencji zamiast dywidendy.

Piotra SegesBędą przedmiotem wystąpienia Piotra Segesa twórcy metody brandcapital i założyciela firmy GoodName - pierwszej kancelarii brandingowej w Polsce.

Założyciel Agencji Reklamowej SEGES wprowadzającej na polski rynek takie marki jak: Philips, Johnson & Johnson, Kraft Jacobs Suchard, Ovita Nutricia, Berlin-Chemie, Netia, Computerland, Pizza Hut i wiele innych. Klasyfikowany na 3-5 miejscu w Polsce w obsłudze budżetów below the line. W ciągu ostatnich 10 lat współautor strategii i promocji marki LUX MED.

Zainwestuj swój czas w rozwój swojej firmy. East Business Club daje Ci możliwość do zbudowania nowych i trwałych relacji w branży, bo współpraca stanowi fundament sukcesu!

Pytania? Rezerwacja miejsca? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Agnieszka Krysa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 530 278 901

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ