Regionalne

Znalezienie i utrzymanie dobrego pracownika

Też masz problem ze znalezieniem i utrzymaniem dobrego pracownika?

Przedsiębiorco! Witamy po przerwie letniej!
Wrzesień to czas, który dla wielu kojarzy się z wprowadzaniem zmian w firmach, to czas przygotowywania nowych miejsc pracy dla przyjezdnych studentów, ale nie tylko!

Jak to jest z dzisiejszym rynkiem pracy? Skąd tylu bezrobotnych, skoro jest tak wiele miejsc pracy? Czyżby nikt do siebie nie pasował? Skąd brać idealnych kandydatów? Jak ich rekrutować? Jak zaoszczędzić czas i wybrać tylko najbardziej odpowiednich kandydatów na rozmowę rekrutacyjną? Jak ją przeprowadzić? Pytań z każdą sekundą jest coraz więcej - na te wszystkie odpowie Ci nasz Gość Specjalny.

Już niedługo, bo 19 września 2014 roku, o godzinie 12:00 podczas BusinessLunchu w Kafe Zielony Niedźwiedź dowiesz się w jaki sposób znaleźć i utrzymać idealnego pracownika!

Jak wiadomo proces rekrutacyjny na wolne stanowiska w Twojej firmie jest bardzo czasochłonny, a nie zawsze okazuje się, że czas poświęcony na dopasowanie odpowiedniego pracownika do Twoich wymagań jest efektywnie wykorzystany. Wielu pracodawców zmaga się z problemem znalezienia odpowiedniej osoby na miarę potrzeb firmy i jej utrzymanie.

tomasz rudnik

Polish Business Club na to spotkanie zaprosił eksperta w dziedzinie, aby podczas swojej prelekcji podzielił się praktyczną wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu, która zastosowana w Twojej firmie zaoszczędzi Twój czas i pomoże Ci znaleźć idealnego pracownika.
Tomasz Rudnik - twórca projektu Akademii Rekrutacji udowodni Ci jak wiele jest sposobów na przeprowadzenie sprawnej i skutecznej w efekcie rekrutacji pracowników do Twojej firmy, a także odpowie na każde nurtujące Cię pytanie w dziedzinie HR.

 

Moja prelekcja to odpowiedź na problemy związane ze znalezieniem, wyselekcjonowaniem, zatrudnieniem i utrzymaniem odpowiednich pracowników. Zwłaszcza w sektorze MŚP, w którym brakuje zaufania do headhunterów, lub barierą jest cena tych usług. Zamiast tego ­ z wiedzą na temat rekrutowania, pochodzącą z doświadczenia headhunterskiego, firmy z sektora MŚP mogą się rozwijać i powiększać zasięg działania i zyski. Podzielę się z Tobą tą wiedzą na wrześniowym BusinessLunchu, organizowanym przez Polish Business Club, zatem – jeżeli w przeszłości miałeś problemy z rekrutowaniem odpowiednich pracowników, bądź przymierzasz się wkrótce do powiększenia zespołu, a nie chcesz popełniać błędów i tym samym chciałbyś uniknąć strat finansowych – nie może Ciebie zabraknąć na tej prezentacji.
Do zobaczenia 19 września. Tomasz Rudnik

Ponadto w trakcie drugiego panelu merytorycznego dowiesz się w jaki sposób można przygotować profesjonalną strategię zarządzania zasobami ludzkimi obejmującą całokształt relacji między pracodawcą i pracownikiem bez ponoszenia kosztów, w dogodnym czasie i z udziałem dowolnej liczby osób z Twojej firmy. Dowiesz się także jakie korzyści z sobą niesie zarządzanie wiekiem i jakie niebezpieczeństwa niesie zaniechanie go przez pracodawców oraz dlaczego mentoring jest najtańszym i najskuteczniejszym sposobem rozwoju Twoich pracowników.

Dla każdego uczestnika spotkania Instytut gwarantuje BEZPŁATNIE:

 1. innowacyjną platformę internetową, pozwalającą na opracowanie i wdrożenie w firmach programów zarządzania wiekiem i wsparcia zawodowego pracowników z wykorzystaniem nowego standardu "Zatrudnienie Fair Play";
 2. dwa podręczniki: "Standard ZFP" i "Zostań mentorem" oraz publikację prezentującą nowe, skuteczne metody wsparcia w zakresie zarządzania karierą w przedsiębiorstwie;
 3. bezpośrednie wsparcia pracownikom w pozostaniu na rynku pracy poprzez zwiększenie ich kompetencji w zakresie budowy strategii przedsiębiorstwa w oparciu o standard "Zatrudnienie Fair Play" oraz budowy programów mentoringowych z wykorzystaniem platformy internetowej;
 4. wsparcie przedsiębiorcom w planowaniu rozwoju zasobów ludzkich i zarządzaniu pracownikami poprzez pomoc we wdrożeniu innowacyjnego standardu "Zatrudnienie Fair Play".

 Nie czekaj!

Liczba miejsc jest ograniczona, a nie możesz przegapić takiej okazji.

  Nasz klub stawia na atmosferę! BusinessLunch to przede wszystkim:
 • networking,
 • prezentacja Ciebie i Twojej firmy,
 • praktyczne szkolenie,
 • dobre jedzenie,
 • świetna zabawa,
 • spotkanie otwarte, które umożliwia wszystkim poznanie Polish Business Club od wewnątrz!

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny na tle klubów biznesowych w Polsce daje możliwość do networkingu, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej, spróbowania kuchni jednej z najlepszych polskich restauracji w Warszawie, a przede wszystkim poznanie naszego klubu od wewnątrz i w kameralnym gronie poznać jego członków.

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość do zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku. Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam?

Zapraszamy serdecznie wszystkich przedsiębiorców z Warszawy i miast powiatowych w województwie Mazowieckim na BusinessLunch, którzy tak jak my chcą budować nową jakość dla prowadzenia biznesu w Polsce i wspólnie z nami w oparciu o przyjęte wartości sięgać po sukces!

 

AGENDA SPOTKANIA:

11:45 - Rejestracja na spotkanie
12:00 - Wystąpienie Sławomira StańczukaPrzedstawienie planu turnieju, idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club
12:30 - Przedstawienie uczestników spotkania. Zaprezentowanie siebie i własnej firmy (1 min/os.)
13:00 - BusinessLunch & Networking
14:00 - Panel prelegenckie:

- Tomasz Rudnik "Jak znaleźć i utrzymać dobrego pracownika?"

- "Kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi. Standard "Zatrudnienie Fair Play"."*

 • Budowanie kultury organizacyjnej. Rola zarządzania wiekiem, Mieczysław Bąk – Dyrektor Biura Polityki Gospodarczej, Krajowa Izba Gospodarcza
 • Pozyskanie i zatrzymanie wartościowych pracowników według standardu "Zatrudnienie Fair Play", prof. Przemysław Kulawczuk – Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny.
 • Platforma "Zatrudnienie Fair Play". Bezpłatna pomoc w zarządzaniu kapitałem ludzkim, Anna Szcześniak – Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnymdolna belka logo

16:00 - Podsumowanie i zakończenie spotkania

UWAGA: Tylko teraz! Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy powakacyjny rabat! Udział w BusinessLunch'u kosztuje nie 60zł, a tylko 40zł płatne przy rejestracji. 
W ramach Lunchu serwowane są przez restaurację Kafe Zielony Niedźwiedź dwa zestawy Lunchu w tym wegetariańskie do wyboru. 

 

Pytania? Rezerwacja miejsca? Koniecznie skontaktuj się z nami!
Agnieszka Krysa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: (22) 213 93 41
Kom: 530 278 901

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ