Regionalne

Storytelling i networking jako nowoczesne narzędzia sprzedażowe

Szkolenie: Storytelling i networking jako nowoczesne narzędzia sprzedażowe!

Kiedy połączysz te trzy rzeczy, odkryjesz sposób, w jaki działają firmy, którym się udaje. Jak widzisz, to żadna tajemnica. Każdy może się tego nauczyć. Wystarczy mieć dobrego nauczyciela.

Polish Business Club działa w oparciu o misję rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Dlatego stworzyliśmy szkolenie, które w przystępny sposób ma Ci pokazać, gdzie popełniasz błędy i jak możesz ich uniknąć. Dodatkowo nauczysz się zdobywać ważne kontakty i otrzymywać od nich rekomendacje.

Wpierw spróbujesz swoich sił w networkingu. Dowiesz się, jak działasz wśród grona ludzi, którzy mogą okazać się Twoimi klientami. Ekspert z tej dziedziny, Prezes Zarządu Polish Business Club, Sławomir Stańczuk, podpowie Ci, jak powinieneś zaprezentować swoją działalność, by wzbudzić zaufanie i dać się zapamiętać. Opowie o wizytówkowym savoir vivre i pokaże skuteczne sposoby na pozyskanie rekomendacji.

Potem poznasz kreatywny sposób na marketing. Trend znany w Polsce od niedawna, ale dający nowy wymiar skuteczności sprzedaży. Marek Stączek, specjalista od storytellingu, pokaże Ci, jak możesz biznesowo wykorzystać swoje historie poza zawodowe, by przykuć uwagę, uwypuklić sedno, zainteresować sobą ludzi.  Nauczysz się budować opowieści, które zaczną się sprzedawać! I to wcale nie jest bajka, choć może tak brzmi…

Na koniec dowiesz się, co musisz poprawić w planowaniu swojego czasu, by pracować skuteczniej i odpoczywać dłużej. Twoja firma to przecież Twoje życie, ale niekoniecznie odwrotnie. Czy czasem czujesz się uwikłany przez własne plany i zadania? Wybitna psycholog i coach Joanna Sajko-Stańczyk, przedstawi sposoby na optymalne wyznaczanie celów, delegowanie zadań, radzenie sobie z trudniejszymi sytuacjami i zarządzanie sobą w czasie, tak, by ekonomia Twojego czasu przeniosła się na ekonomię Twojego portfela.

Trenerzy:

 

Marek Stączek

Marek StaczekGhost writer, mówca, autor książek z zakresu psychologii w biznesie. Jego główną specjalnością jest przygotowywanie osób do wystąpień, prowadzenie projektów rozwoju innowacyjnego myślenia. Zajmuje się szkoleniem grup z zakresu innowacyji, storytellingu, wystąpień publicznych. Spod jego pióra wyszły takie pozycje jak: „Kreatywność. Jak ją rozwijać w sobie i w organizacji?” „Storytelling. Sztuka opowiadania przekonujących i ciekawych historii dla lidera, trenera, sprzedawcy.”, „Prezentacja publiczna. Mów komunikatywnie, oryginalnie, przekonująco”, czy „Krasnale. Rzecz o kreatywności i zmianie”.

Joanna Sajko - Stańczyk

joanna sajkoPsycholog, certyfikowany coach ogólnoświatowej organizacji coachingowej – International Coaching Federation, posiada akredytację ACC International Coaching Federation, trener, ekspert komunikacji międzypłciowej, doradca kariery, wykładowca akademicki. Osobiście przeszkolona przez Johna Gray’a („Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus”) w jego Instytucie w Las Vegas z zakresu executive, business i life coachingu. Jako jedyny psycholog w Polsce posiada certyfikat uprawniający ją do pracy jego metodami. W zakresie różnic płciowych w kontekście naukowym współpracuje z dr Anne Moir („Płeć mózgu”). Autorka cyklu spektakli edukacyjnych „Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus” - pierwszej w Polsce dydaktycznej i zarazem humorystycznej adaptacji bestsellera Johna Gray’a. Przeszkoliła w tym zakresie ponad 3500 osób z całej Polski. Certyfikowany Trener Neurolingwistycznego Programowania z zakresu rozwoju osobistego oraz zaawansowanej komunikacji.

Właścicielka firmy Saycoach. www.saycoach.pl

Sławomir Stańczuk

Slawomir StanczukPrezes Zarządu Polish Business Club. Przez 6 lat prowadzenia swojej pierwszej firmy odpowiadał za wizerunek ponad 50 firm i organizacji w Internecie. Uczestnik wielu szkoleń sprzedażowo-marketingowych, organizowanych między innymi przez Brian Tracy International Sp. z o.o. i Google Polska. Od 2012 roku tworzy z sukcesem organizację biznesową Polish Business Club opartą o relacje, zaufanie, współpracę i rekomendacje, której podstawą jest reputacja współpracujących firm.

Jest członkiem Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza i Konfederacji Lewiatan. Wspiera wszystkie inicjatywy promujące postawy przedsiębiorczości w Warszawie. Jego pasją jest realizacja projektów, które w dużej mierze wypełniają jego życie. Prywatnie jest pełnym optymizmu i odwagi dumnym mężem i ojcem dobrze rokującego biznesmana. :)

 

Programy szkolenia

 • 09:00 - 10:30- Wizytówkowy savoir vivre i skuteczne sposoby na pozyskanie rekomendacji. - Sławomir Stańczuk
  • jak zaprezentować swoją działalność, by wzbudzić zaufanie i dać się zapamiętać.
 • 10:30 - 11:00 - Przerwa kawowa i networkiong
 • 11:00 - 13:30 - Storytelling - Marek Stączek
  • jak opowiadać o sobie i jak stworzyć swoją historię, by wzbudzić pożądania i sprzedawać więcej?
 • 13:30 - 14:30 - Przerwa obiadowa
 • 14:30 - 16:00 - Zarządzanie sobą w czasie - Joanna Sajko - Stańczyk
  • jak zarządzać czasem pracy, by zoptymalizować koszty i zniwelować stres?
 1. nabędziesz umiejętności autoprezentacyjne,
 2. nauczysz się czerpać korzyści z networkingu, w tym pozyskiwania trwałych kontaktów oraz ich rekomendacji,
 3. dowiesz się, w jaki sposób opowiadać o swojej firmie, by wzbudzić ciekawość, pożądania i zacząć sprzedawać więcej,
 4. pozyskasz wiedzę i umiejętności z zakresu skutecznej komunikacji sprzedażowej podczas spotkań biznesowych,
 5. stworzysz swoją unikatową historię, która napędzi Twój biznes,
 6. poznasz zasady wyznaczania celów,
 7. poddasz analizie swoje słabe i mocne strony w zarządzaniu czasem pracy i dowiesz się, jak pracować nad zoptymalizowaniem ich efektywności,
 8. udoskonalisz swoje umiejętności podejmowania decyzji oraz delegowania zadań,
DZIĘKI UDZIALE W TYM SZKOLENIU

Bonusy

01Sponsorowany udział o wartość 100 zł w spotkaniu biznesowo-networkingowym Polish Business Club, aby zweryfikować wiedzę w praktyce i pozyskać kolejnych bezcennych klientów!

02 Kod rabatowy o wartości 10% (60 zł) dla osoby towarzyszącej.

03książka prelegenta, Marka Stączka, na temat skutecznego storytellingu o wartości 70 zł,

04dodatkowe materiały szkoleniowe na płycie ,

Ceny

Najbliższy termin szkolenia

600 zł

17 marca 2015 roku

W przypadku biletów kilkuosobowych możliwy jest rabat - w takim wypadku prosimy o kontakt.


Cena zawiera

udział w szkoleniu

przerwy kawowe

materiały szkoleniowe

Kontakt do organizatora

Katarzyna Myszkorowska
Tel.: 530 278 901
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce: Millennium Plaza

Warszawa Millenium Plaza Al Jerozolimskieul. Al. Jerozolimskie 123a, Warszawa

Budynek znajduje się przy Alejach Jerozolimskich 123a, tuż przy Placu Zawiszy, gdzie krzyżują się główne trasy komunikacyjne Warszawy: Aleje Jerozolimskie, ulica Towarowa, Grójecka oraz ulica Raszyńska prowadząca na lotnisko. Do Millennium Plaza można dojechać licznymi liniami autobusowymi i tramwajowymi oraz 2 liniami kolei podmiejskiej. Niedaleko mieści się również Dworzec Centralny i stacja metra Centrum.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku niewystarczającej liczby uczestników.

Belka patronow