Regionalne

5 sił produktywności

BusinessLunch: 5 sił produktywności, czyli jak podwoić produktywność i efektywność osobistą?

Czujesz, że twoja efektywność spada? Czy masz wrażenie, że nie jesteś produktywny tak, jakbyś tego chciał? Dobrze trafiłeś! To spotkanie jest idealne dla Ciebie!

Już 25 marca dowiesz się, jak krok po kroku podwoić swoją produktywność oraz efektywność osobistą. Polish Business Club po raz kolejny zaprasza na spotkanie networkingowo-biznesowe Polish Business Club, które poza zaspokojeniem kubków smakowych, w postaci lunchu, zaspokoi umysły naszych gości.

Podczas spotkania Grzegorz Frątczak zaprezentuje sprawdzone strategie i metody budowania swojej produktywności i efektywności osobistej na bazie całościowego systemu "5 sił produktywności".

W czasie warsztatu dowiesz się m. in.:

  • W jaki sposób poprawić swoją produktywność w pracy,
  • Jak możesz zaprojektować Twój styl pracy i życia, aby osiągnąć spokój i równowagę między życiem osobistym i zawodowym,
  • Jak poprzez nawyki, zmianę przekonań i kwestionowanie zastałej rzeczywistości można zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie.
  • Czego Ci brakuje i co możesz usprawnić, by szybciej i skuteczniej osiągać swoje cele.

Brzmi przekonywująco? Czy nadal zastanawiasz się nad podjęciem decyzji? Odpowiedź sobie zatem na pytania:

  • Czy masz poczucie, że chociaż znasz zasady różnych systemów do zarządzania czasem, wiesz, co i …nadal coś nie pozwala Ci osiągać postawionych celów w wyznaczonym czasie, wciąż pojawiają się zaległości...
  • Czy jesteś zmęczony ponoszeniem zbyt dużych kosztów związanych brakiem czasu, życiem w ciągłym pośpiechu?
  • Czy masz poczucie, że można zrobić coś lepiej, szybciej, efektywniej, ale nie wiesz co należało by zmienić?
  • Czy dostrzegasz zmęczenie, stres, frustrację, które wpływają na jakość i efektywność Twojej pracy?
  • Czy borykasz się z brakiem czasu dla siebie i swojej rodziny?
  • Czy masz już dosyć ciągłego natłoku zadań i wiecznych pożarów?

Jeśli to wydaje Ci się znajome - musisz znaleźć się w tym miejscu!

 

Grzegorz FratczakGwarantujemy profesjonalną prelekcję, którą poprowadzi Grzegorz Frątczak, doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA.Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.

Specjalizuje się w produktywności i efektywności osobistej i zespołowej. Inspirator projektowania życia w taki sposób, aby osiągnąć spokój, równowagę, satysfakcję i poczucie spełnienia. Pracuje z osobami indywidualnymi i grupami. Jego mottem jest "Każdy z nas, jeśli tylko chce, jest w stanie zaprojektować to, w jaki sposób pracuje i żyje." Występował w roli eksperta w Radio PiN, Radio ZET czy TOKFM. Publikuje jako ekspert do spraw produktywności i efektywności w Forbes, INFOR, biznes.onet.pl, egospodarka.pl, ProducitveMagazine i innych. Szkolił m.in. w: ING, K2 Internet SA, MetLife Amplico, Getin Bank, Citi Handlowy, Warta i w wielu małych i średnich firmach.

Przyjdź zaczerpnąć wartościowych informacji oraz spędzić czas z ludźmi, z którymi nawiążesz relacje biznesowe. To właśnie u Nas Wasza znajomość może zaowocować w nowe kontakty z potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Polish Business Club przygotował atrakcyjne zniżki. Rejestrując się on-line, płacisz 20% mniej niż gotówką na miejscu w dniu szkolenia. Dodatkowe zniżki można pozyskać dla osób towarzyszących, od razu po rejestracji. Standardowa cena udziału w spotkaniu to 80 zł brutto.

Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej.

Prócz solidnej dawki wiedzy, gwarantujemy pyszny lunch i spotkanie networkingowe, na którym możesz zaprezentować swoją firmę, zareklamować usługi, a tym samym poznać nowych klientów lub pozyskać kontakty biznesowe.

AGENDA SPOTKANIA OTWARTEGO:

Spotkanie Polish Business Club 25.03.2015

11:45 - Rejestracja na wydarzenie
12:00 - Rozpoczęcia wydarzenia
Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club
12:30 - Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta - jedna osoba)
13:00 - Krótka przerwa networkingowa
13:15 – Panel prelegencki: "5 sił prodyktywności, czyli jak podwoić swoją produktywność oraz efektywność osobistą?"
14:15 – BusinessLunch & Networking
15:00 – Zakończenie spotkania - rozmowy kuluarowe

Miejsce: Restauracja Kameralna

KameralnaJedna z najbardziej wyjątkowych restauracji w Warszawie, to niesamowite miejsce, gdzie spotyka się najwyższych lotów sztuka kulinarna z wybitną, niebanalną sztuką artystyczną i sztuką słowa, perfekcyjnie spełniając Państwa oczekiwania.

ul. Mikołaja Kopernika 3 (róg ul. Przybosia), Warszawa

Zdobądź najważniejszą dla Ciebie wiedzę, pozyskaj nowe kontakty i przyciągnij klientów! Drzwi do sukcesu są tuż, tuż.

Spotkanie otwarte Polish Business Club