Regionalne

Konferencja biznesowa THE WEALTH WAY w Zabrzu

Konferencja biznesowa THE WEALTH WAY – Vantis Holding i Polish Business Club w Zabrzu

Już niebawem możesz dołączyć do Wealth Way — Konferencji Biznesowej organizowanej przez Vantis Holding i Polish Business Club!

Kontakty, wiedzę i relacje zamieniamy w korzyści finansowe. To nie optymistyczne — wszystko sprawdziliśmy. Przemawia przez nas doświadczenie, a nie tylko wiara, że 'się uda'. Nie musimy w to wierzyć, skoro to wiemy. To właśnie przewaga, jaką dają sprawdzone informacje — zamiast sekretów, tajemnic handlowych czy przypuszczeń dajemy Ci narzędzia obliczone na sukces. Wykorzystują je z powodzeniem tysiące Polaków; na pewno nie jesteś od nich gorszy!

Na konferencjach Wealth Way budujemy postawy ludzi wolnych i niezależnych. Gdy nasz kraj zyskał dostęp do międzynarodowych możliwości, możemy nareszcie zarabiać na międzynarodową skalę. Gdy raz przekonasz się, jak niedaleko znajdują się nowe możliwości, nigdy już nie będziesz ograniczał własnych marzeń.

vantis holding

Na Wealth Way poznasz jeden z najnowszych i najskuteczniejszych modeli biznesowych. O tym mówimy na konferencji:

ROZWÓJ OSOBISTY I BIZNESOWY

Studiowanie mało przydatnej wiedzy trwa tyle samo co zgłębianie tej wartościowej — na konferencjach Vantis Holding na tą pierwszą nie tracimy ani minuty.

Rozpoczynamy od tego, co najważniejsze — od własnej mentalności. Szybko przekonasz się, że to ona ograniczała Cię bardziej niż zewnętrzne warunki życia czy biznesu. To jeszcze jedna odsłona znanej historii o tym, jak pojawił się ktoś, kto nie wiedział, że czegoś nie można zrobić, i zrobił to. Jesteś w stanie zarabiać wprost proporcjonalnie co do wartości, którą wnosisz na rynek. Warto uczynić wszystko, by wartość ta - w postaci Twoich umiejętności, wiedzy i doświadczenia - była jak największa.

Bądźmy szczerzy — obecny model edukacji nie daje Ci wiele szans. Tego, co naprawdę przydatne, musimy się uczyć sami, na błędach albo po godzinach. Wealth Way pokaże Ci innowacyjny model edukacji, który stawia na skuteczność i rezultaty. Opieramy go na działaniach i transformacji w takich obszarach jak: wystąpienia publiczne, marka osobista, sprzedaż, przywództwo, marketing internetowy.

Wspólnie odpowiemy na pytania:vantis4

 • Co mogło by się zmienić, gdybyś nauczył się skutecznie angażować ludzi do Twoich pomysłów?
 • Jakie umiejętności definiują sukces w realiach wysoko konkurencyjnej gospodarki?
 • Co zrobić, aby najlepsi eksperci chcieli z Tobą współpracować?
 • Jak systematycznie zwiększać swój dochód i jednocześnie mieć więcej czasu?
 • Na czym polega trening mentalny?
 • Jak stworzyć markę, która sprzedaje sama?
 • Jak dawać wartość na dużą skalę, i dzięki temu stawać się wolnym?
 • Co zrobić aby zacząć pracować nad biznesem, a nie w biznesie?

EDUKACJA FINANSOWA

Bezpieczne inwestycje są dobre. Ryzykowne — też są dobre. Istotne jest, że mają być takie, jakie chcesz. Wtedy wyznaczasz ryzyko, zamiast być jego ofiarą.

Działamy na rynku wartym bilion złotych i dysponującym setkami narzędzi pomnażania zysków. Wybierzesz takie, jakie będą odpowiednie dla Twoich celów. Wyróżniają nas systemy wsparcia, które poprowadzą Cię przez cały okres inwestycji, rekomendując konkretne instrumenty w danej fazie rynku, dając poczucie komfortu i możliwość realizacji celów inwestycyjnych w każdym przypadku. Możesz na nas liczyć.

edukacja finansowaPorozmawiamy między innymi o tym:

 • Jak sprawić, aby pieniądze, a nie Ty, pracowały bardziej?
 • Jak wykorzystać teorię dźwigni w praktyce inwestycyjnej?
 • Czy wszyscy ludzie o ponadprzeciętnych sukcesach mają te same zasady?
 • Jakie parametry inwestycji określają maksymalny potencjał zysku?
 • Jak zbudować bezpieczeństwo finansowe swoje oraz swojej rodziny?
 • Jak działają podstawowe mechanizmy rynku finansowego?

KONTAKTY BIZNESOWE

To nie kapitał ani innowacje są najlepszym motorem sukcesu. Kapitał przepływa przez świat, a jedne innowacje zaraz usuwają inne. To, co nie ma terminu ważności, i czego nie da się pożyczyć — to kontakty. Osobiste relacje biznesowe są cenne właśnie dlatego, że są osobiste. Zawsze tylko Twoje, zawsze aktualne. Nie można ich sprzedać ani wydzierżawić.

Można za to spotęgować ich siłę, wchodząc w platformę społecznościową Vantis. Tworzymy wspólnotę ludzi przedsiębiorczych i otwartych na nowe możliwości. Wierzymy, że przyniosą one dobre rzeczy nam wszystkim.

Narzędzie Bussiness Connect, które przygotowaliśmy specjalnie do tego celu, pomoże Ci w nawiązywaniu wartościowych relacji biznesowych w ramach społeczności grupy Vantis Holding i Polish Business Club.

W praktyce działa to jeszcze lepiej, niż brzmi. Warto się o tym przekonać.

Popracujmy nad tym:
 • By Twoja sieć kontaktów rosła wykładniczo.
 • Jak nie tracić kontaktów już nawiązanych?
 • Jak znajdywać je w zupełnie nowych obszarach?
 • Jak budować skuteczną siatkę biznesową
 • Jak filtrować mało przydatne, ale czasochłonne kontakty?
 • Jak być przydatnym dla osób, z którymi chcesz współpracować?
 • Czy kontakt biznesowy musi oznaczać osobistą przyjaźń?

NIERUCHOMOŚCI

Pokażemy Ci 5 zasad inwestowania w nieruchomości. Dowiesz się, jakie czynniki trzeba wziąć pod uwagę, by inwestycja była pewna i rentowna, oraz zaprezentujemy unikatowy model finansowania zakupu gruntów. Ziemia jest najbardziej trwałym dobrem - dającym poczucie bezpieczeństwa i możliwości osiągania sporego zysku. Już od pradawnych czasów walczono o nią, zdobywano i gromadzono tyle, na ile pozwalały okoliczności i siły. W czasach ekonomicznej zawieruchy grunt znów stał się świetną lokatą kapitału, dającą poczucie bezpieczeństwa. Posiadanie jej w swoich zasobach to nie tylko moda, ale również prestiż. Nasza planeta to 149,4 mln km 2 - 1.494.000.000 ha. Nigdy nie będzie jej więcej, a liczba chętnych przyrasta:

 • rok 1960 - 3 mld ludzi - 0,496 ha na człowieka
 • rok 1999 - 6 mld ludzi - 0,249 ha na człowieka
 • rok 2012 - 7 mld ludzi - 0,213 ha na człowieka
 • rok 2025 - 8 mld ludzi - 0,186 ha na człowieka

Warto być pierwszym, by nie znaleźć się wśród ostatnich.


Jesteś oczekiwany (jeśli oczekujesz dużych możliwości)

Chcemy budować z Tobą pierwszą w kraju Biznesową Platformę Społecznościową. Współczesne technologie pozwoliły nam postawić pierwszą konstrukcję. Razem z Tobą wypełnimy ją treścią, a potem podzielimy się korzyściami. Do zobaczenia na konferencji!

Vantis to liczby, które przekonują

Dla ludzi, którzy chcą więcej, dajemy więcej. Każda konferencja to wyjątkowa okazja do rozwoju. Na każdej warto być. Oto Vantis w liczbach:

 • ponad 100 konferencji
 • 22 hotele klasy premium
 • 32 prelegentów
 • ponad 200 dni szkoleń
 • ponad 10.000 uczestników
 • prawie 100.000 wypitych kaw
 • ponad 13.000 zjedzonych ciasteczek
 • 41 gości specjalnych (Mariusz Kałamaga / Piotr Szwedes / Adam Małysz / Norbi / Liber / Delfina i Bartek / Krzysztof Ibisz / Paweł Zygmunt / Piotr Zelt / Irek Bieleninik / Piotr Świerczewski / Jacek Kawalec / Olga Borys / Marcin Mroczek / Mateusz Ziółko / Tomasz Kowal / generał Polko / Mateusz Mijal / Mateusz Borek / Aleksandra Pospieszałowska-Skuza / Bogdan Kalus)
 • tysiące zawartych przyjaźni
 • jedne oświadczyny
 • 6 małżeństw zawartych z relacji powstałych na konferencjach
 • ponad 27 mln złotych przekazanych rekomendacji
 • … i najbardziej potrzebna osoba — czyli Ty

Proponujemy synergię zysków

Nasza idea biznesowej współpracy jest prosta. Gdy pracujesz z kimś przy realizacji wartościowego pomysłu, obie strony korzystają więcej niż przy działaniu w pojedynkę, bo współpracja jest fundamentem sukcesu. Wraz z większą skalą rosną też korzyści. Pomyśl o tym tak — dwa razy więcej osób to trzy razy więcej dochodu. Tak może wyglądać matematyka społecznościowego sukcesu.

W platformie Vantis wszystkie dobre historie zaczynają się właśnie od rekomendacji. Współdziałanie prowadzi do osobistych osiągnięć. Tymi możesz cieszyć się już samodzielnie :). Konferencja Wealth Way™ to nie zjazd samotników liczących tylko na siebie. Jesteśmy partnerami — każdy ma swoje cele, ale dzięki wspólnemu działaniu zrealizujemy je szybciej.

Zaproponujemy Ci przetestowany w praktyce model zarabiania, który możesz wdrażać niezależnie od już prowadzonej działalności (własna firma, praca) albo jako swoją podstawową aktywność (większość liderów szybko porzuca wcześniejsze zajęcia). System Vantis Holding jest inteligentny, wydajny i dopasowany już nawet nie do czasów komputerów, a smartfonów. Dlatego 90% niekreatywnej pracy wykonamy za Ciebie — licząc na Twoje zdolności tam, gdzie będą niezastąpione.

Działamy w modelu konferencyjnym. Możesz oczekiwać refinansowania samochodów firmowych, zagranicznych wczasów i zaproszeń na imprezy integracyjne. Spotkasz na nich liderów różnych branż i największych trenerów XXI wieków. Wielu z nich kiedyś znajdowało się w miejscu podobnym, jak Ty obecnie (i kto wie, może czytało taką stronę jak ta). Warto zrobić ten pierwszy krok.

Witamy w Biznesowej Platformie Społecznościowej

Z tego modelu można korzystać na dwa sposoby - jako konsument, który otrzymuje duże rabaty na nasze wszystkie rozwiązania lub jako lider, który może budować swoja społeczność biznesową osiągając ponadprzeciętne rezultaty finansowe oraz osiągać pasywny dochód.

Vantis Holding stworzył środowisko, w którym ludzie z inicjatywą czują się doskonale. Poznaj nas bliżej — chętnie już wkrótce spotkamy się osobiście.

Spotkanie z zyskiem

Dla osób przedsiębiorczych nasza konferencja to kolejna okazja do powiększenia finansowego potencjału. Wealth Way to model organizowania się społeczności liderów — działamy w ramach wydajnego systemu, który rozdziela korzyści między wszystkich zaangażowanych.

Dla nowych członków wszystko zacznie się na pierwszym spotkaniu.

Oferta specjalna

Oferta specjalna

Wybierz interesujący cię pakiet:

Basic
340 zł brutto
Udział w 2 dniowej konferencji Vantis
Całodniowe przerwy kawowe
Nocleg
Obiad
Udział w After Party z cateringiem
Certyfikat uczestnictwa
BONUS: 10% rabatu na warszawskie spotkanie Polish Business Club
BONUS: Audyt Instytutu Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych o wartości 390 zł
Kup teraz
Premium
408 zł brutto
Udział w 2 dniowej konferencji Vantis
Całodniowe przerwy kawowe
Nocleg
Obiad
Udział w After Party z cateringiem
Certyfikat uczestnictwa
BONUS: Udział w warszawskim spotkaniu Polish Business Club z 15% rabatem.
BONUS: Audyt Instytutu Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych o wartości 390 zł
Kup teraz

Miejsce: Hotel Diament Zabrze

Usytuowany jest zaledwie kilka minut od centrum miasta oraz autostrady A4, A1 i Drogowej Trasy Średnicowej. Dogodne położenie pozwala na szybkie i bezproblemowe poruszanie się zarówno po Zabrzu jak i okolicznych miastach.
ul. 3-go Maja 122a, 41-800 Zabrze