Regionalne

Sprzedaż prowokacyjna okrzyknięta czwartą rewolucją sprzedażową

Sprzedaż prowokacyjna - okrzyknięta czwartą rewolucją sprzedażową! - Otwarte spotkanie Polish Business Club dla przedsiębiorców

29 października w Warszawie odbędzie się otwarte spotkanie Polish Business Club. Gościem specjalnym będzie Mateusz Mrozowski, manager i doradca biznesowy, który opowie o rewolucji w sprzedaży. Spotkanie będzie miało formułę merytorycznego spotkania biznesowego, połączonego z networkingiem.

Polish Business Club to klub dla przedsiębiorców z grupy MŚP, który prócz dostarczenia Ci praktycznej wiedzy stawia na dobrą atmosferę, współpracę i budowanie relacji!

Uczestnicząc w naszych spotkaniach otwartych otrzymujesz możliwość:

  • prezentacji Ciebie i Twojej firmy przed uczestnikami business lunchu,
  • networkingu – poszerzania sieci kontaktów z osobami, które również chcą cię poznać,
  • uczestniczenia w prelekcji merytorycznej prowadzonej przez praktyka,
  • skonsumowania 2 daniowego pysznego lunchu w gronie inspirujących osób

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny spośród klubów biznesowych w Polsce daje możliwość dostępu do wyselekcjonowanych specjalistów, ochrony interesów firm członkowskich, poszerzania sieci kontaktów biznesowych oraz szkoleń prowadzonych jedynie przez praktyków, a co za tym idzie, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej. To także, a może przede wszystkim, możliwość poznania naszego klubu od wewnątrz i zbudowanie pozytywnych relacji z członkami naszego klubu w kameralnej, familiarnej atmosferze.

Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam? Nie czekaj!

Tym razem uczestnicy wezmą udział w interaktywnej prelekcji ujawniającej psychologiczne mechanizmy towarzyszące podejmowaniu decyzji, zarówno biznesowych, jak  i osobistych w oparciu o system własnych przekonań, wartości i dążenia do zaspokojenia fundamentalnych potrzeb przez klienta. Koncepcja oparta o najnowsze badania amerykańskiego stowarzyszenia SEC, a w 2011 roku została okrzyknięta 4 rewolucją sprzedażową. W Polsce praktycznie nieznana.

Przyjdź zaczerpnąć wartościowych informacji oraz spędzić czas z ludźmi, z którymi nawiążesz relacje biznesowe. To właśnie u Nas Wasza znajomość może zaowocować w nowe kontakty z potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Mateusz MrozowskiGościem specjalnym spotkania będzie Mateusz Mrozowski – czynny manager i doradca biznesowy. Trener i coach sprzedaży. Szkolił i współpracował z takimi markami jak: Energa, SGS, IKEA, Gamma discover, Jbb coaching. Jako ekspert publikuje na łamach magazynów: Forbes, Marketer+, Szef Sprzedaży, Franczyza&biznes, Brief, Law Business Quality. Jest autorem książki "Sprzedaż jest $exy, albo nie ma jej wcale".

Prelegent opowie m.in. o:

  • Zmianach procesowych po 2008 roku w branży sprzedażowej – kryzys światowy.
  • Monstrualnych badaniach SEC (sale executive council).
  • Relationship selling is dead.
  • Narodzinach nowego profilu sprzedawcy – the challenger sale.
  • Czynnikach wspierających sprzedaż prowokacyjną (Teach, Tailor, Take control).
  • Implementacji sprzedaży prowokacyjnej w Polskich realiach.

Agenda spotkania:

13:45 - Rejestracja na wydarzenie
14:00 - Rozpoczęcia wydarzenia
Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club
14:30 - Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta - jedna osoba)
15:00 - Krótka przerwa networkingowa
15:15 – Mateusz Mrozowski - "Sprzedaż prowokacyjna – okrzyknięta czwartą rewolucją sprzedażową"
16:15 – BusinessLunch & Networking
17:00 – Zakończenie spotkania - rozmowy kuluarowe

Koszt udziału

70 zł brutto (przy rejestracji do 20.10),
80 zł brutto (przy rejestracji do 28.10), 
100zł brutto (opłata na miejscu, w dniu wydarzenia).
Fakturę przesyłamy mailowo do 7 dni po spotkaniu. W kwocie zawiera się obiad z 2 dań serwowany przez restaurację i przerwa kawowa. Liczba miejsc jest ograniczona!

 
Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej przygotowanej przez organizatora na podstawie informacji przesłanych podczas rejestracji. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków PLBC. Zapraszamy do rejestracji i przybycia!

Businessman Institute

Miejsce spotkania

Businessman Institute powstał pod koniec ubiegłego wieku na terenie dawnego Folwarku Medzeszyn. Archotektura pałacu zrodziła się na podstawie projektów Jakuba Kubickiego (1758-1833, wybitnego warszawskiego architekta, ucznia Domenico Merliniego, twórcę m. in. Pałaców w Radziejowicach, Witkowicach, Nadzowie, a przede wszystkim warszawskiego Belwederu i Arkad Kubickiego.
ul. Trakt Lubelski 40A, Warszawa

Na spotkanie zaprasza:

Sławomir StańczukSławomir Stańczuk

Pomysłodawca i Prezes Zarządu Polish Business Club

Aktywność społeczną rozpoczął jeszcze będąc licealistą. Był vice przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce i brał aktywny udział w realizacji projektów mających na celu propagowanie i wspieranie przedsiębiorczych idei w regionie między innymi: "Aktywny Obywatel" Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana, a także był koordynatorem unijnego programu "Młodzież". Od lat dużą uwagę przywiązuje do rozwoju osobistego. Uczestniczył w wielu szkoleniach sprzedażowo-marketingowych organizowanych między innymi przez Brian Tracy International Sp. z o.o. i Google Polska. Członek Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza i Konfederacji Lewiatan.