Regionalne

Jak online dotrzeć bezpośrednio do klienta? Otwarte spotkanie Polish Business Club dla przedsiębiorców

Kolejne wydarzenie Polish Business Club przed nami. Tym razem, we współpracy z firmą Marketplanet, przedstawione zostaną narzędzia, dzięki którym można w łatwy sposób powiększyć grono klientów. Spotkanie odbędzie się 25. listopada w warszawskim Businessman Institute. 

Polish Business Club to klub dla przedsiębiorców z grupy MŚP, który prócz dostarczenia Ci praktycznej wiedzy stawia na dobrą atmosferę, współpracę i budowanie relacji!

Uczestnicząc w naszych spotkaniach otwartych otrzymujesz możliwość:

  • prezentacji Ciebie i Twojej firmy przed uczestnikami business lunchu,
  • networkingu – poszerzania sieci kontaktów z osobami, które również chcą cię poznać,
  • uczestniczenia w prelekcji merytorycznej prowadzonej przez praktyka,
  • skonsumowania 2 daniowego pysznego lunchu w gronie inspirujących osób

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny spośród klubów biznesowych w Polsce daje możliwość dostępu do wyselekcjonowanych specjalistów, ochrony interesów firm członkowskich, poszerzania sieci kontaktów biznesowych oraz szkoleń prowadzonych jedynie przez praktyków, a co za tym idzie, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej. To także, a może przede wszystkim, możliwość poznania naszego klubu od wewnątrz i zbudowanie pozytywnych relacji z członkami naszego klubu w kameralnej, familiarnej atmosferze.

Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam? Nie czekaj! 

Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in.jak wykorzystać możliwości portali online dla firm do badania rynku i dotarciu do klienta? Jakie są trendy w zakupach polskich firm online? Jak atrakcyjnie zaprezentować swoją ofertę online przed potencjalnymi klientami? Jak poszerzyć możliwości swojego systemu CRM i efektywniej zarządzać sprzedażą?

Przyjdź zaczerpnąć wartościowych informacji oraz spędzić czas z ludźmi, z którymi nawiążesz relacje biznesowe. To właśnie u Nas Wasza znajomość może zaowocować w nowe kontakty z potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Prelegentami będą:

b pomianowski 150x1501Bartłomiej Pomianowski, Project Manager w firmie Marketplanet odpowiedzialny za rozwój biznesowy portalu OnePlace oraz współpracę z działami zakupów w celu optymalizacji ich procesów oraz łańcucha dostaw. Zdobył doświadczenie zarówno w projektach wdrożeniowych m.in. dla Poczty Polskiej, GPP, Tauron Polska Energia, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, banku Santander jak i  w projektach doradczych i szkoleniowych.

 

K.KrubaKarolina Kruba, Marketing Manager w firmie Marketplanet. Odpowiada za realizację strategii marketingowej w firmie. Zaangażowana w projekty promocji odpowiedzialnych zakupów w firmach. Realizuje projekty badawcze w obszarze wykorzystania rozwiązań informatycznych przez firmy w obszarze łańcucha dostaw.  

Prelegenci opowiedzą m.in. o:

  • trendach na rynku zakupów internetowych B2B,
  • prezentacji nowych możliwości dotarcia do klienta online na przykładzie Marketplanet One Place,
  • sprawdzonych metodach na promowanie firmy i portfolio online,
  • współpracy z działem zakupów - jak nie bać się przetargów największych firm w Polsce?

 

Agenda spotkania:

13:45 – Rejestracja na wydarzenie
14:00 – Rozpoczęcie wydarzenia
Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club
14:30 – Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta – jedna osoba) 15:00 – Krótka przerwa networkingowa
15:30 – Karolina Kruba i Bartłomiej Pomianowski – Jak online dotrzeć bezpośrednio do klienta?
16:30 – BusinessLunch & networking (2 gorące dania)
17:00 – Zakończenie spotkania – rozmowy kuluarowe

Koszt udziału

70 zł brutto (przy rejestracji do 17.01.2016),
80 zł brutto (przy rejestracji do 24.01.2016), 
100zł brutto (opłata na miejscu, w dniu wydarzenia).
Fakturę przesyłamy mailowo do 7 dni po spotkaniu. W kwocie zawiera się obiad z 2 dań serwowany przez restaurację i przerwa kawowa. Liczba miejsc jest ograniczona!

 
Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej przygotowanej przez organizatora na podstawie informacji przesłanych podczas rejestracji. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków PLBC. Zapraszamy do rejestracji i przybycia!
 

Businessman Institute

Miejsce spotkania

Businessman Institute powstał pod koniec ubiegłego wieku na terenie dawnego Folwarku Medzeszyn. Archotektura pałacu zrodziła się na podstawie projektów Jakuba Kubickiego (1758-1833, wybitnego warszawskiego architekta, ucznia Domenico Merliniego, twórcę m. in. Pałaców w Radziejowicach, Witkowicach, Nadzowie, a przede wszystkim warszawskiego Belwederu i Arkad Kubickiego.
ul. Trakt Lubelski 40A, Warszawa

Na spotkanie zaprasza:

Sławomir StańczukSławomir Stańczuk

Pomysłodawca i Prezes Zarządu Polish Business Club

Aktywność społeczną rozpoczął jeszcze będąc licealistą. Był vice przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce i brał aktywny udział w realizacji projektów mających na celu propagowanie i wspieranie przedsiębiorczych idei w regionie między innymi: "Aktywny Obywatel" Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana, a także był koordynatorem unijnego programu "Młodzież". Od lat dużą uwagę przywiązuje do rozwoju osobistego. Uczestniczył w wielu szkoleniach sprzedażowo-marketingowych organizowanych między innymi przez Brian Tracy International Sp. z o.o. i Google Polska. Członek Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza i Konfederacji Lewiatan.