Kultura i biznes

Twój PR leży w Twoich rękach

Twój PR leży w Twoich rękach i …. w jej obiektywie!

Członkowie Polish Business Club otrzymali nietuzinkową ofertę od znanej fotografki Kamili Grabowskiej. W bardzo preferencyjnej cenie zaproponowała im sesję zdjęciową, która ma na celu stworzenie profesjonalnych zdjęć portretowych do wykorzystania w polityce PRowej ich firm.

Od tego właśnie zaczyna się dobry PR - powiedział prezes PBC Sławomir Stańczuk - O swój wizerunek musimy zadbać w pierwszej kolejności, ponieważ jesteśmy swoimi najlepszymi wizytówkami - dodał, entuzjastycznie przyklaskując ofercie złożonej członkom klubu.

Każdy, kto zgłosi się do sesji, otrzyma godzinę fotografowania tylko dla siebie. Dowie się, w jakim świetle wygląda najkorzystniej, jaką mimikę powinien przybierać przed kamerą lub obiektywem, z którego profilu wygląda lepiej oraz pozyska inne cenne informacje, dotyczące własnego wizerunku medialnego.

Co więcej, zdjęcia, które otrzyma będzie mógł wykorzystać w celach biznesowych, aby natychmiast móc sprofesjonalizować własny biznesowy image. Będą one idealnie nadawały się zarówno na stronę internetową przedsiębiorcy, jak i na profil w portalu biznesowym lub społecznościowym, w którym chce promować swoje usługi.

Za każdym biznesem stoi jakiś człowiek - dodaje prezes Sławomir Stańczuk - wszyscy są ciekawi, jak on wygląda. Mamy wyjątkową okazję, by powalczyć o naszych klientów niestandardowymi środkami. Ciepła, uśmiechnięta, dobrze zrobiona fotografia to jeden z nich.

Polish Business Club uzyskał wyjątkowo dobrą cenę dla swoich członków, którą na dodatek dzielą pomiędzy siebie. Dzięki temu okazuje się, że koszt godzinnej, profesjonalnej sesji dla jednej osoby to cena przeciętnego obiadu z kawą i deserem. Więc może warto się skusić…. ;) Kamili profesjonalizm i umiejętności można sprawdzić na www.kamilagrabowska.pl

Osoby zainteresowane wykonaniem sesji fotograficznej prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.