Relacje ze spotkań

To już norma! Kolejny BusinessLunch i kolejny sukces!

To już norma! Kolejny BusinessLunch i kolejny sukces!

W niesamowicie przyjemnej atmosferze, w dobrych humorach i z pozytywnym nastawieniem do współpracy odbyło się nasze cykliczne spotkanie otwarte w Kafe Zielony Niedźwiedź.

Wszystko zmierza w dobrym kierunku, dobre opinie i komentarze o samej formie naszych wydarzeń. Każdy, kto przychodzi pierwszy raz na BusinessLunch jest zaskoczony tym co zastaje na miejscu. Wiele razy słyszeliśmy, że nasi goście nie spodziewali się tak fajnego spotkania biznesowego. Uwielbiamy te momenty, kiedy mówią nam “kurcze, u was jest fajnie!”.

Tak, Polish Business Club stawia na atmosferę. Dobra sprzyja nie tylko wzajemnemu poznawaniu się, ale przede wszystkim łatwiej w takich okolicznościach o interesy.

Lunch? Jak zwykle wspaniale przygotowany przez zwycięzcę II edycji polskiego TopChef’a Sebastiana Olmę przypadł naszym gościom do gustu. Prelekcja? Kilka słów o reputacji i o tym jak ważna jest ona w każdej branży bardzo zainteresowało audytorium. Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchaliśmy Prezesa Zarządu Polish Business Club Sławomira Stańczuka, który podczas swojego wystąpienia podzielił się przede wszystkim praktyczną wiedzą z zakresu dbania o reputację, na której opiera się cały biznes. Wniosek? Ta sprawa wydaje się wszystkim oczywista, ale dopiero w momencie, kiedy o niej ktoś mówi - zaczynamy się nią interesować i zastanawiać nad swoimi błędami, których na co dzień nie zauważamy.

Co więcej? Już niedługo kolejne wydarzenie organizowane przez nasz klub. Tym razem w innej formie - w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i przy współpracy z Humańska 8 Sp. z o. o. będziemy gościć Magdę Bębenek!

Zarezerwuj sobie czas już 19 listopada 2014! www.stp.plbclub.pl
Do zobaczenia na Humańskiej!

 

partnerzy polish business club  30 10 2014