Zaproszenia

Szkolenie z Harv Eker

Szkolenie z Harv Eker

„Tak naprawdę wystarczy kilka pytań, by ustalić ile będziesz zarabiał w przyszłości. Czy będziesz klepał biedę, czy z satysfakcją patrzył na rosnące pieniądze na swoim koncie i i potrafił zadbać o swoją rodzinę.

Każdy z nas ma zakodowany w podświadomości swój finansowy „termostat”. W zależności od tego, jak go ustawisz, będzie to decydowało o poziomie Twojego życia finansowego.

Nieważne, czy aktualnie jesteś bezrobotnym, czy zarabiasz 10 tysięcy miesięcznie. Jeśli Twój wewnętrzny termostat nie będzie ustawiony na wyższy poziom sukcesów, jeśli Ty sam nie będziesz przekonany o tym że możesz i zasługujesz na duże pieniądze, to i tak ich nie zgromadzisz.”

Są to słowa Harva Ekera, którego możesz poznać już niebawem!

Jedynie dla członków i sympatyków East Business Club


Kod rabatowy: IKMMI umożliwia uzyskanie 10% rabatu na zakup biletu!
UWAGA!!!: W dniach 07 05 2013 do czwartku 09 05 2013 obowiązuje promocja polegająca na tym, że jeśli ktoś zakupi jeden bilet (z rabatem 10%), to drugi i następne może kupić z upustem 50%!  www.harveker.com.pl/aff/sigma

Bogaty albo biednyJuż między 17 a 19 maja w Warszawie będziesz mógł wziąć udział w największym w Europie trzydniowym show motywacyjno – rozwojowym, które poprowadzi sam Harv Eker – absolutny numer 1 na świecie w dziedzinie finansowych zmian, który od lat odmienia ludzkie losy.

Przedsiębiorca, który pomógł wzbogacić się ponad 1,5 miliona ludziom. Człowiek, który dzięki swoim umiejętnościom w ciągu 2,5 roku przeszedł drogę od zera do milionera, założył firmę szkoleniową Peak Potentials Group, która jest jedną z największych w Ameryce Północnej.

Dowiedz się jak Harv osiągnął takie wyniki i w jaki sposób możesz wyregulować swój finansowy termostat tutaj: www.harveker.com.pl

Pamiętaj! Od tego mogą zależeć następne lata Twojego życia osobistego i zawodowego a potem Twoja emerytura i życie Twoich najbliższych. Nie strać tej szansy, bo następna może pojawić się dopiero za rok. Ten czas i tak przeminie. Lepiej więc abyś go dobrze wykorzystał.

Do zobaczenia na szkoleniu Harva!