Krajowe

Polish Business Meeting

Polish Business Meeting

Zapraszamy na inauguracyjne spotkanie Polish Business Club 21.02.2013 w Casino Hotels - Marriott o godzinie 19:00!

Czy chcą Państwo rozszerzyć zakres swojego biznesu i znaleźć partnera do współpracy biznesowej i nowe rynki zbytu zleceniobiorców i zleceniodawców? A może chcieliby Państwo cofnąć czas by zasmakować magicznego klimatu lat dwudziestych, kiedy to sale kasyna wypełnione był atmosferą beztroski, pewną dozą szaleństwa i adrenaliny a wielka fortuna była w zasięgu wzroku lub nawet na wyciągniecie ręki – uosobiona realnymi postaciami zacnych gości obecnych na sali, którzy odnieśli już własne sukcesy i korzystając z dorobku pozostawali gotowi do podzielenia się swoim doświadczeniem z poszukującymi dopiero własnej drogi? Piękne kobiety u boku eleganckich mężczyzn spędzały wieczory na szampańskiej zabawie, wśród dźwięków wspaniałej muzyki oraz estradowego show.

W tamtych czasach nie było ani komórek, ani Internetu, więc przedsiębiorcy chcący nawiązać nowe kontakty biznesowe szczególnie chętnie przychodzili m.in. właśnie do kasyn, aby poznawać możnych i bogatych. Dzięki naszemu przedsięwzięciu możliwy będzie powrót do klimatu tamtych lat a za fortunę o której wspominamy wyżej posłużą Państwu wizytówki i kontakty biznesowe, które pozyskacie.

Co oferuje Polish Business Meeting:

  • Pokaz mody biznesowej - Wieczór otwartych kontaktów biznesowych w ramach Polish Business Club pragniemy uatrakcyjnić pokazem mody biznesowej z udziałem pięknych modelek z agencji: Cosmic Promotion oraz Charme de la Mode;
  • Koncert - Utalentowany pianista i kompozytor oczaruje swoimi umiejętnościami, przenosząc Państwa w kompletnie inny świat, pełen magii i muzyki. Wawrzyniec Prasek idealnie wkomponowuje się w klimat i czar imprezy w stylu kasyna lat dwudziestych. Próbkę jego muzycznych umiejętności mogą Państwo znaleźć pod adresem: www.wawrzyniecprasek.pl;
  • Ruletka i Blackjack - Wszyscy chętni goście będą mogli spróbować sportowej gry w Ruletkę i Blackjacka. Czekają na Państwa liczne atrakcyjne nagrody od sponsorów.

Spotkanie poprowadzi Klaudia Wiśniowska - prezenterka ogólnopolskiej telewizji muzycznej, modelka, IV Wicemiss Polski 2012.

Organizatorzy:

  • Polish Business Club
  • Cosmic Promotion
  • Charme de la Mode

Obowiązuje rejestracja na spotkanie, liczy się kolejność zgłoszeń firm z poszczególnych branż (max. 2 osoby z jednej branży). Poniższym branżom już dziękujemy: Finansowa Agencja modelek i hostess. Wnioski o udział w spotkaniu od osób reprezentujących poniższe branże zostaną odrzucone.

Udział w spotkaniu Polish Business Meeting kosztuje symboliczne 40 zł brutto płatne przed spotkaniem za pomocą płatności online na stronie www.plbclub.pl lub w przypadku płatności gotówką na miejscu w dniu spotkania 50 zł brutto. Dla wszystkich Gości drink powitalny i poczęstunek. Każdy z uczestników otrzyma przy recepcji identyfikator na wizytówkę przygotowany przez sponsora 0 firmę EURO PROMOTION.

ZAPRASZAMY! Możecie Państwo również zaprosić przedsiębiorcze osoby z grona swoich znajomych, partnerów biznesowych - ich też obowiązuje rejestracja. Organizatorzy życzą wielu wartościowych kontaktów! :)

Informujemy, że organizator nie będzie prowadził gier losowych, w rozumieniu Ustawy o Grach Hazardowych (a konkretnie art. 29 ust. 5 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych - Dz. U. z 2009 r. Nr 201, poz. 1540).

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ