Lokalne

Spotkanie East Business Club

Spotkanie East Business Club

East Business Club to projekt skierowany do właścicieli firm oraz osób przedsiębiorczych świadczących niezależne usługi na lokalnym rynku Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Łukowa oraz Sokołowa Podlaskiego.

Na spotkanie zapraszamy osoby przedsiębiorcze chcące:

 • 1. Zwiększyć dochody we własnej firmie,
 • 2. Nawiązać nowe kontakty,
 • 3. Pozyskać klientów i pośredników,
 • 4. Uczestniczyć w społeczności konsumenckiej,
 • 5. Korzystać z rabatów na produkty i usługi dedykowanych dla przedsiębiorców w naszym regionie,
 • 6. Wymieniać się doświadczeniem między przedsiębiorcami z różnym stażem,
 • 7. Reklamować swoje produkty i usługi w sposób skuteczny, a nie koniecznie kosztowny,
 • 8. Budować i mieć wpływ na rozwój jednej z najdynamiczniej rozwijających się grup biznesowych w regionie!

Spotkanie East Business Club odbędzie się 13 grudnia 2012 w Restauracji Stara Drukarnia ul. Lipowa 82, Sokołów Podlaski. www.staradrukarnia.com.pl.

Ostatnie dwadzieścia lat to czas coraz szybszych zmian w gospodarce, technologii, biznesie. To czas w którym to co niedawno było super nowością jest już przestarzałe. Nie inaczej jest ze sprzedażą. Niektórzy do dziś wspominają z rozrzewnieniem złote lata 90-te kiedy sprzedaż nie wymagała praktycznie żadnych umiejętności poza może wytrwałością by osiągać imponujące wyniki i coraz wyższe dochody. Dziś nie tylko mamy ogromną konkurencję i zbliżone oferty w większości branż, przewagę podaży nad popytem i oferowanych usług i produktów nad ilością pieniędzy nabywcy ale tez i coraz bardziej świadomych klientów, nowe technologie zmieniające ich sposób myślenia i kupowania. A na słowa takie jak "promocja" które jeszcze niedawno przyciągały tłumy i omalże wywoływały rozruchy dziś coraz częściej klient reaguje podejrzliwością i niechęcią! Na tym szkoleniu dowiesz się o mechanizmach reaktancji i habituacji, które nieustannie wymuszają zmianę sposobów i kanałów sprzedaży. Wpływie jaki rozwój technologii wywiera na metody sprzedaży. O znaczeniu "leadów dojrzewających" i sprzedaży konsultacyjnej, a także dlaczego warto czasem zrobić coś za darmo. Zapraszamy na szkolenie Piotra Krupy,"Nowe kanały i metody sprzedaży", które odbędzie się podczas spotkania EBC. Podsumowując potrzebujesz kontaktów do osób, które myślą podobnie jak Ty. Weź sprawy we własne ręce i znajdź klientów na własne usługi uczestnicząc w spotkaniach East Business Club.

Plan spotkania:

 • 17.30 - Rejestracja na spotkanie i integracja,
 • 18.00 - Przedstawienie planu spotkania,
 • 18.10 - Jak wykorzystywać spotkania EBC do pozyskiwania stałych klientów dla własnego biznesu,
 • 18.20 - Przedstawienie działalności uczestników spotkania. Będziesz mógł zaprezentować siebie i własną firmę, co oferujesz i jakich kontaktów poszukuje (1 min./os.),
 • 19.10 - 19.30 - Przerwa – wymiana wizytówek,
 • 19.30 - 20.30 - Szkolenie: Piotr Krupa, "Nowe kanały i metody sprzedaży",
 • 20.30 Prezentacja idei projektu East Business Club,
 • 21.00 Zakończenie spotkania, rozmowy indywidualne.

Prosimy o zabranie ok. 50 wizytówek oraz kilku próbek towarów, katalogów etc.

Spotkanie ma swobodny charakter, jednak preferujemy strój biznesowy. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja na spotkanie i liczy się kolejność zgłoszeń! Udział w spotkaniu East Business Club kosztuje 25 zł płatne przelewem przed spotkaniem lub gotówką na miejscu. Opłata pokrywa koszty wynajmu sali, cateringu i drukowanych materiałów, które otrzymasz na spotkaniu.

Chcesz poznać nowe i skuteczne metody sprzedaży? Dowiedzieć się, jak pozyskać stałych klientów i ich utrzymać? Czego nie robić, aby nie tracić własnego czasu? Jak podnieść swoje dochody w 2013 roku? Zapraszam na szkolenie "Nowe kanały i metody sprzedaży"!

Prowadzący szkolenie:

Piotr Krupa - Trener i konsultant biznesowy, trener umiejętności miękkich i NLP. Praktyk sprzedaży i obsługi klienta, menadżer i analityk sprzedaży. Posiada dwunastoletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej, b2b i b2c, które wykorzystuje w pracy trenerskiej wprowadzając takie nowatorskie narzędzia jak "klient Pareto" czy "zasada SNAFU". Twórca autorskich programów szkoleniowych m.in. "NLP w sprzedaży", "Etapy sprzedaży" Ma na koncie około 1000 godzin szkoleniowych. Realizował różnorodne szkolenia i warsztaty, prelekcje i pracę indywidualną (głównie coaching sprzedażowy), szkolenia otwarte i zamknięte, szkolenia dla podopiecznych OPS. Organizator konferencji "Praska Wytwórnia Sukcesu. Biznes i trzeci sektor". Autor wykładów z przedmiotu "negocjacje" dla studentów Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Posiada również duże doświadczenie sceniczne jako konferansjer, wokalista zespołu awangardowego, również pewne doświadczenia aktorskie. Prywatnie ojciec pięcioletniego Lucjana. Zafascynowany możliwościami jakie daje łączenie tradycji buddyjskiej z nowoczesnymi metodami zarządzania. Laureat konkursów poetyckich, znawca i wielbiciel muzyki i sztuki awangardowej i postmodernizmu. Zapraszam na mój profil www.ebclub.pl/piotr-krupa.html

Sławomir Stańczuk - Organizator East Business Club Przedsiębiorca z 5 letnim doświadczeniem w realizacji projektów łączących dziedziny informatyki, networkingu biznesowego i edukacji biznesowo - finansowej. Ogólnopolski koordynator ds. IT w Forum Młodych Polskiej Konfederacji Przedsiębiorców Prywatnych Lewiatan, inicjator projektów biznesowych w województwie mazowieckim. Manager firmy Nexus F i członek elitarnego klubu Nexus Friend zrzeszającego praktyków biznesu i najlepszych handlowców w Polsce. Członek ogólnopolskiego Projektu Wspierania Przedsiębiorczości i pomysłodawca projektu NetworkWarszawa skupiających ludzi którzy kochają poznawać nowe osoby, a przy okazji robić dzięki temu swój biznes. We wszystkim co robi, kieruje się wizją: "Pomocy innym w realizacji ich potrzeb i celów".

Jeśli znasz osoby, którym to spotkanie może pomóc rozwinąć skrzydła w biznesie, koniecznie powiadom je o nim i przyprowadź ze sobą.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ