Lokalne

Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników

Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników! Czy to możliwe?

Jak szukać, aby znaleźć i zatrudnić pracownika dodatkowo obniżając koszty zatrudnienia?
Jest wiele sposobów!

Na to pytanie znajdziesz odpowiedź już 13 marca o godzinie 17:00 na spotkaniu East Business Club w restauracji Stara Drukarnia w Sokołowie Podlaskim.

Prelekcję na temat: "Refundacja kosztów związanych ze stanowiskiem pracy dla pracownika, a także prac interwencyjnych." wygłosi  Agata Ciach - Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy wraz z Czesławem Wroniewskim - Starszym specjalistą, urzędnikiem Powiatowego Urzędu Pracy.

To niezwykła okazja do poznania metod zatrudniania pracownika bez ponoszenia zbędnych kosztów, a także na poszerzenie sieci swoich biznesowych kontaktów!

Teraz masz szansę zainwestować swój czas w rozwój Twojej firmy, bo wiedzę z jaką wyjdziesz ze spotkania i cenne rady zawodowych prelegentów będziesz mógł szybko zamienić w praktykę, co w efekcie przyczyni się do osiągnięcia zamierzonego celu, czyli sukcesu! Nie zwlekaj

Pamiętaj, że rejestrując się nie później niż dzień przed planowanym spotkaniem koszt uczestnictwa wynosi tylko 30zł, czyli otrzymujesz 10zł rabatu od normalnej ceny!

Pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Agnieszka Krysa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 530 278 901
Tel: 504 590 721

East Business Club

Prelekcja zorganizowana jest w ramach comiesięcznych spotkań klubu biznesowego East Business Club. Zajmujemy się organizacją wydarzeń networkingowych na których poszerzysz sieć kontaktów i otrzymasz praktyczną wiedze do natychmiastowego zastosowania w Twojej firmie. Łączymy ludzi w biznesie i poprzez biznes, wspieramy przedsiębiorców z małych i średnich miastach, aby również i oni mogli poszerzać obszar działalności.
Pomaganie członkom klubu w poszukiwaniu klientów na ich produkty i usługi w regionie, województwie i całym kraju!

Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować siebie i własną firmę w 60-cio sekundowej prezentacji. Prosimy o zabranie około 20-30 wizytówek dla innych uczestników spotkania. Spotkanie ma swobodny charakter, jednak preferujemy strój biznesowy.

Opłata pokrywa koszty wynajmu sali, cateringu i materiałów drukowanych, które otrzymasz na spotkaniu.
Liczba miejsc ograniczona i uzależniona od rejestracji przed spotkaniem.