Lokalne

Lokalny BusinessLunch dla przedsiębiorców: "Tajemnica sprzedaży"

Lokalny BusinessLunch dla przedsiębiorców: "Tajemnica sprzedaży"

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie lokalne Polish Business Club w Siedlcach, które odbędzie się 24.09.2015 o godzinie 12.00 w Hotelu Kamienica (ul. Wojska Polskiego 60, Siedlce).

Polish Business Club to klub dla przedsiębiorców z grupy MŚP, który prócz dostarczenia Ci praktycznej wiedzy stawia na dobrą atmosferę, współpracę i budowanie relacji!

Uczestnicząc w naszych spotkaniach otwartych otrzymujesz możliwość:

 • prezentacji Ciebie i Twojej firmy przed uczestnikami business lunchu,
 • networkingu – poszerzania sieci kontaktów z osobami, które również chcą cię poznać,
 • uczestniczenia w prelekcji merytorycznej prowadzonej przez praktyka,
 • skonsumowania 2 daniowego pysznego lunchu w gronie inspirujących osób

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny spośród klubów biznesowych w Polsce daje możliwość dostępu do wyselekcjonowanych specjalistów, ochrony interesów firm członkowskich, poszerzania sieci kontaktów biznesowych oraz szkoleń prowadzonych jedynie przez praktyków, a co za tym idzie, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej. To także, a może przede wszystkim, możliwość poznania naszego klubu od wewnątrz i zbudowanie pozytywnych relacji z członkami naszego klubu w kameralnej, familiarnej atmosferze.

Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam? Nie czekaj!

Dobra sprzedaż daje satysfakcję i pieniądze. Dobrze sprzedają tylko Ci, którzy chcą posiadać jedno i drugie.

Sylwia Lehner

Tematem merytorycznym spotkania będzie

"Tajemnica sprzedaży" którą przybliży jedynie uczestnikom naszego lunchu gość specjalny Sylwia Lehner. Prezes Zarządu renomowanej firmy Goniec Sp. z o.o., specjalizującej się w expressowych przesyłkach kurierskich na terenie Kraju.

Autorka i właściciel nowopowstałej firmy Good Sales, trenującej i tworzącej zespoły sprzedawców, w małych i średnich przedsiębiorstwach. Prowadzi zajęcia i warsztaty sprzedażowe, które cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko wśród firm, z którymi współdziała, ale z każdym, kto pragnie poznać jej" poza schematyczne metody sprzedaży".

Urodzona w sylwestrową noc góralka, w latach 2000-2009 rozwijała swoje życie zawodowe w Austrii, będąc prowadzącą serwis organizujących bankiety i cateringi, w znanych i prestiżowych lokalach gastronomicznych. To osoba posiadająca charyzmę, chętnie dzieląca się energią z każdym, kogo spotyka na swojej drodze i wspierająca różnego rodzaju projekty i wydarzenia kulturalno-charytatywne, także kilka fundacji.

Jedna z bohaterów książki Ilony Adamskiej, wydanej w 2015 r. pt. " Szczęście na wagę złota" czyli jak osiągnąć sukces", w której definiuje swój własny sukces jako: CEL, DZIAŁANIE i ODWAGĘ.

Sylwia Lehner swoje wystąpienie zacznie od ...->

zdefiniowania, czym jest tak naprawdę sprzedaż oraz stopniując napięcie zdradzi tajemnicę sprzedaży poruszając się po 3 filarach:

1. Pierwsze wrażenie
 • wizerunek,
 • głos,
 • ekscentryzm,
 • relacje,
2. Szata produktu
 • oferta,
 • "stosowne" argumenty,
 • wolność wyboru,
 • finalizacja,
3. Wsparcie biznesowe
 • wizja,
 • fenomen rekomendacji,
 • satysfakcja i pieniądze,
 • współpraca

 Przyjdź zaczerpnąć wartościowych informacji oraz spędzić czas z ludźmi, z którymi nawiążesz relacje biznesowe. To właśnie u Nas Wasza znajomość może zaowocować w nowe kontakty z potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Koszt udziału to 60 zł brutto (fakturę przesyłamy mailowo do 7 dni po spotkaniu), w kwocie zawiera się obiad z 2 dań serwowany przez restaurację i przerwa kawowa. Liczba miejsc jest ograniczona!
Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej przygotowanej przez organizatora na podstawie informacji przesłanych podczas rejestracji.
 

AGENDA SPOTKANIA OTWARTEGO

Spotkanie Polish Business Club 24.09.2015

11:45 - Rejestracja na wydarzenie
12:00 - Rozpoczęcia wydarzenia
Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club
12:30 - Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta - jedna osoba)
13:00 - Krótka przerwa networkingowa
13:15 – Panel prelegencki: "Tajemnica sprzedaży"
14:15 – BusinessLunch & Networking
15:00 – Zakończenie spotkania - rozmowy kuluarowe

Miejsce: Hotel Kamienica

kamienicaOddany do użytku w 2015 roku obiekt z pełnym zapleczem gastronomiczno-konferencyjnym. Dopełnieniem 16 pokoi o wysokim standardzie jest kompleksowo wyposażona i wielofunkcyjna sala konferencyjno-bankietowa oraz stylowa restauracja serwująca pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Wszystko to w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1933 roku.

ul. Wojska Polskiego 60, 08-110 Siedlce
Dojazd do bezpłatnego parkingu hotelowego

Na spotkanie zaprasza:

Justyna Kopec Stepnik

Justyna Kopeć-Stępnik

Dyrektor klubu lokalnego Polish Business Club

Urodziła się w Sokołowie Podlaskim, ale od najmłodszych lat mieszka w Siedlcach. Od momentu rozpoczęcia studiów związana z działalnością społeczną. Prezes, członek zarządu lub zwykły członek wielu organizacji społecznych, dla których pozyskała ponad 3 miliony złotych oraz zrealizowała wiele cenionych i szeroko opisywanych projektów. W latach 2005-2009 przewodnicząca Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Siedlce i Powiatu Siedleckiego.