Regionalne

Nowy model sprzedaży, który znacznie zwiększy Twoją sprzedaż

Czy znasz nowy model sprzedaży, który znacznie zwiększy Twoją sprzedaż?

East Business Club Warsaw zaprasza na BusinessLunch 7 maja 2014 roku o godzinie 12:00 wszystkich przedsiębiorców z województwa mazowieckiego, którzy chcą wspólnie z nami budować przestrzeń do łatwiejszego prowadzenia biznesu w Polsce i podnosić efektywność sprzedaży swoich usług.

To niezwykła okazja do poznania nowych osób i poszerzenia sieci swoich biznesowych kontaktów o kolejne wizytówki przy wspólnym lunchu Kafe Zielony Niedźwiedź. Dzięki ciekawej i inspirującej prelekcji znanego autorytetu w świecie biznesu, a także niesamowitej kuchni jaką serwuje Kafe Zielony Niedźwiedź każdy wyjdzie ze spotkania pełen energii i motywacji do dalszej pracy. 
BusinessLunch może odmienić los Twojej firmy, bo czy zastanawiałeś się nad jej rozwojem? Otwórz się na innowacje i pozwól sobie osiągnąć sukces. My Ci w tym pomożemy!

Podczas lunchu każdy uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania swojej działalności, co jest najbardziej skuteczną, bo wiarygodną reklamą, dlatego warto przygotować krótkie wystąpienie, aby w jak najlepszym świetle pokazać czym zajmuje się Twoja firma!

Prelekcja podczas spotkania zostanie wygłoszona przez Annę Cieślikiewicz - trenera rozwoju osobistego i zawodowego, a także psychologa biznesu. Tematem jaki zostanie poruszony będzie odpowiedź na pytanie: “Jaki jest skuteczny model sprzedaży?

Dlatego, jeśli chcesz dowiedzieć się między innymi:
- jakie korzyści płyną z uczestnictwa w spotkaniach networkingowych?
- jaki jest pożądany model rozmowy podczas networkingu?
- jak skutecznie moderować rozmowy?
- jak przygotować się do spotkania?

Zainwestuj swój czas w rozwój swojej firmy. East Business Club daje Ci możliwość do zbudowania nowych i trwałych relacji w branży, bo współpraca stanowi fundament sukcesu! 
Nie czekaj! Doświadczaj, korzystaj z okazji!
http://plbclub.pl/wydarzenia/wydarzenie/25-czy-znasz-nowy-model-sprzedazy-ktory-znacznie-zwiekszy-twoja-sprzedaz.html

Koszt spotkania: 50zł* przy rejestracji online
*cena obejmuje jeden z dwóch do wyboru zestawów lunchowych serwowanych przez restaurację.

Szef kuchni przewiduje dodatkowo rabat w postaci 20% na dania z karty restauracji dla każdego uczestnika spotkania!

Pytania? Rezerwacja miejsca? Koniecznie skontaktuj się z nami!
Agnieszka Krysa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 530 278 901

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ