Regionalne

Jak dobierać sobie ludzi, aby Twój biznes rósł

Jak dobierać sobie ludzi, aby Twój biznes rósł! - Otwarty lunch Polish Business Club dla przedsiębiorców

Zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie regionalne Polish Business Club w Warszawie, które odbędzie się 29.09.2015 o godzinie 12.00 w Restauracji Villa Foksal (ul.Foksal 3/5, Warszawa).

Polish Business Club to klub dla przedsiębiorców z grupy MŚP, który prócz dostarczenia Ci praktycznej wiedzy stawia na dobrą atmosferę, współpracę i budowanie relacji!

Uczestnicząc w naszych spotkaniach otwartych otrzymujesz możliwość:

  • prezentacji Ciebie i Twojej firmy przed uczestnikami business lunchu,
  • networkingu – poszerzania sieci kontaktów z osobami, które również chcą cię poznać,
  • uczestniczenia w prelekcji merytorycznej prowadzonej przez praktyka,
  • skonsumowania 2 daniowego pysznego lunchu w gronie inspirujących osób

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Polish Business Club wyróżnia się tym, że jako jedyny spośród klubów biznesowych w Polsce daje możliwość dostępu do wyselekcjonowanych specjalistów, ochrony interesów firm członkowskich, poszerzania sieci kontaktów biznesowych oraz szkoleń prowadzonych jedynie przez praktyków, a co za tym idzie, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej. To także, a może przede wszystkim, możliwość poznania naszego klubu od wewnątrz i zbudowanie pozytywnych relacji z członkami naszego klubu w kameralnej, familiarnej atmosferze.

Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam? Nie czekaj!

Umiejętność dobierania najbliższych współpracowników, partnerów biznesowych, kontrahentów czy pracowników działu sprzedaży to jedna z najważniejszych kompetencji XXIw. Nietrafne decyzje personalne to nie tylko stracone pieniądze, czas i energia ale przede wszystkim frustracje, spadek morali i bardzo często porażka całego projektu.

 

Tematem merytorycznym spotkania będzie

Gość specjalny: Piotr Sołtys

przedsiębiorca, inwestor na rynkach kapitałowych oraz rynku ekonomiczny i biznesowy. Skuteczny manager wyróżniony w rankingu "TOP MENAGER 500" organizowanym przez Puls Biznesu.

PIOTR SOŁTYS

Aktualnie współwłaściciel grupy kapitałowej Vantis Holding realizujące projekty  między innymi w obszarze rozwoju kompetencji biznesowych "Eduneo Sp. z o.o."  oraz rynku inwestycyjnego "Invetus Sp. z o.o.". Pomysłodawca programu gospodarczego Organizacja Społecznie Zaangażowana realizowanego przez Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych Sp. z o.o. Współtwórca platformy networkingowej Business Connect. Właściciel agencji marketingu internetowego Epronet. Fundator Honorowy w Fundacji ChcePomagac.org. Prezes zarządu Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców.

Ekspert i praktyk w temacie budowania zwycięskich zespołów, zarządzania zmianą, sprzedaży, marketingu internetowego, psychologii motywacji oraz zarządzania energią w zespołach sprzedażowych. Współpracuje z czołowymi polskimi przedsiębiorcami, oraz ludźmi kultury, sztuki i sportu.

 Przyjdź zaczerpnąć wartościowych informacji oraz spędzić czas z ludźmi, z którymi nawiążesz relacje biznesowe. To właśnie u Nas Wasza znajomość może zaowocować w nowe kontakty z potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

Koszt udziału to 80 zł brutto (fakturę przesyłamy mailowo do 7 dni po spotkaniu), w kwocie zawiera się obiad z 2 dań serwowany przez restaurację i przerwa kawowa. Liczba miejsc jest ograniczona!
Dodatkowo, osoby rejestrujące się online, będą miały możliwość zaprezentowania swojej działalności pozostałym uczestnikom spotkania w formie prezentacji multimedialnej w części networkingowej przygotowanej przez organizatora na podstawie informacji przesłanych podczas rejestracji.
 

AGENDA SPOTKANIA OTWARTEGO

Spotkanie Polish Business Club 29.09.2015

11:45 - Rejestracja na wydarzenie
12:00 - Rozpoczęcia wydarzenia
Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club
12:30 - Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta - jedna osoba)
13:00 - Krótka przerwa networkingowa
13:15 – Piotr Sołtys "Jak dobierać sobie ludzi, aby Twój biznes rósł!"
14:15 – BusinessLunch & Networking
15:00 – Zakończenie spotkania - rozmowy kuluarowe

Miejsce: Restauracja Villa Foksal

villa foksalOd lat zachwyca znakomitą kuchnią i profesjonalną obsługą. Lokal położony w centrum Warszawy otacza piękny ogród. Takie połączenie zapewnia dogodny dojazd i przyjemną atmosferę podczas spotkań biznesowych i imprez firmowych.

uk. Foksal 3/5, Warszawa
www.villafoksal.pl

Na spotkanie zaprasza:

Sławomir StańczukSławomir Stańczuk

Pomysłodawca i Prezes Zarządu Polish Business Club

Aktywność społeczną rozpoczął jeszcze będąc licealistą. Był vice przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce i brał aktywny udział w realizacji projektów mających na celu propagowanie i wspieranie przedsiębiorczych idei w regionie między innymi: "Aktywny Obywatel" Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana, a także był koordynatorem unijnego programu "Młodzież". Od lat dużą uwagę przywiązuje do rozwoju osobistego. Uczestniczył w wielu szkoleniach sprzedażowo-marketingowych organizowanych między innymi przez Brian Tracy International Sp. z o.o. i Google Polska. Członek Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza i Konfederacji Lewiatan.  Czytaj więcej ...